صفحه اصلی » استان اصفهان » اتفاقات دیروز شهر قم بدون شک در جهت موج آفرینی و ایجاد تشویش در فضای کشور است

اتفاقات دیروز شهر قم بدون شک در جهت موج آفرینی و ایجاد تشویش در فضای کشور است

در پی رخداد این ماجرا، رسانه های ضد انقلاب که همواره مترصد فرصتی برای ماهی گیری از آب گل آلودند، فرصت را غنیمت شمرده و در اقدامی هماهنگ، به پوشش اخبار حاشیه ای این جریان پرداختند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۹ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

حسین اسدی

حجت الاسلام احمد سالک، در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص اتفاقات رخ داده در مراسم سخنرانی دکتر لاریجانی در شهر قم گفت: حقیقتاً این اتفاق تلخ، آن هم در حرم حضرت معصومه سلام الله علیها آن هم در روز حضور چشم گیر مردم در روز برگزاری 22 بهمن، کام مردم و دلسوزان نظام را حسابی تلخ کرد و نباید این اتفاق می افتاد و همان طور که آیت الله نوری همدانی، این حرکت را ناشایست و ناپسند تلقی کردند، قطعا چنین حرکات و برخوردهایی محکوم و ناپسند است.

عضو جامعه روحانیت مبارز، در خصوص حماسه بزرگ مردم و اتفاقات تلخ رخ داده در شهر قم تصریح کرد: نزدیک به 1000 خبرنگار داخلی و خارجی، مراسم دیروز را پوشش دادند و این حماسه بزرگ از چشم تیز بین خبرنگاران داخلی و خارجی پنهان نماند. حقیقتاً خدا قلب مردم ایران را منقلب و متحول کرد و با لطف خدا شاهد برگزرای راهپیمایی با این کمیت و کیفیت بودیم. برگزاری جشن 34 سالگی یک انقلاب آن هم با گذشت 34 سال از پیدایش آن و بروز  فراز و نشیب های فراوان در تاریخ و تحریم های بی رحمانه جهانی، کم سابقه بلکه بی سابقه است. اگر شما به انقلاب های دیگر در جهان نگاه کنید، کمتر اتفاق افتاده است که یک انقلاب پس از گذشت 34 سال ازعمر آن، با چنین  جشن با شکوه مردمی پاسداشت شود و راهپیمایی دیروز چشم تمام رسانه های غربی را به خود خیره کرده بود. اما این اتفاق تلخ جایی در جشن دیروز انقلاب نداشت.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس، در خصوص پشت پرده اتفاقات دیروز به خبرنگار صاحب نیوز خاطر نشان کرد: بدون شک این اتفاق در جهت موج آفرینی و  ایجاد تشویش در فضای کشور است و این احتمال وجود دارد که تا روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، اتفاقاتی از این دست در کشور رخ دهد. حضرت علی(ع) می فرمایند: چه بسا افرادی که خود را در قالب و ظاهر حق نشان می دهند ولی در باطن باطل و گمراه کننده هستند و لذا مردم کما فی السابق با حفظ هوشیاری و بصیرت خود باید این گونه مسائل را مدیریت کنند.

عضو هیئت منصفه دادگاه ویژه روحانیت، در خصوص وظائف مسئولین در برابر مردم با وفا و بصیر ایران اسلامی اظهار داشت: مسئولین و خصوصاً سران قوه در چنین شرایطی باید با سعه صدر و تعامل نسبت به رفع مشکلات سیاسی و معیشتی مردم کوشا و فعال باشند و به نظر من مسئولین با دیدن صحنه های استثنایی حضور مردم در راهپیمایی روز گذشته، باید نسبت به امر خدمت‌رسانی به این مردم شریف و پایبند تجدید نظر کنند.

در این راستا پایگاه صراط نوشت: 22بهمن 1391، علیرغم تبلیغات سوء دشمنان ملت و معاندان نظام، با شکوه تر و با عظمت تر از گذشته برگزار گردید.
مردم سراسر ایران، از تهران و خراسان گرفته تا بوشهر و زاهدان، همه و همه برای دفاع از حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به خیابان ها آمده بودند.
در این میان اما برگزاری مراسم یوم الله 22 بهمن 91 در شهر مقدس قم، با حواشی همراه بود که از متن آن بیشتر جلوه می نمود!
ماجرا از این قرار بود که در میانه سخنرانی علی لاریجانی، ریاست مجلس شورای اسلامی، در شبستان حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) عده ای به ظاهر خودجوش با سر دادن شعار، هتاکی و جسارت علیه رئیس مجلس نهم موجب شدند تا سخنرانی وی به فرجام نرسد و نیمه تمام باقی بماند!
این اقدام مشکوک اما مثل روز روشن(!) در حالی صورت می گیرد که گفته می شود عمده معترضین را هواخواهان رئیس دولت تشکیل می دادند!

در پی رخداد این ماجرا، رسانه های ضد انقلاب که همواره منتظر فرصتی برای ماهی گیری از آب گل آلودند، فرصت را غنیمت شمرده و در اقدامی هماهنگ، به پوشش اخبار حاشیه ای این جریان پرداختند!

بنگاه سخن پراکنی روباه پیر (بی بی سی فارسی) با عنوان "حمله به رئیس مجلس ایران در قم" به استقبال این مطلب رفت.
 

صدای آمریکا نیز همچون سابقه معاندانه خویش با عنوان "حمله هواداران کفن پوش احمدی نژد به لاریجانی" به انعکاس این رویداد پرداخت.
 

"سخنرانی لاریجانی با حمله هواداران احمدی نژاد ناتمام ماند" تیتر مطلبی بود که شبکه ضدانقلاب رادیو فردا بازتاب داده بود.
 

رسانه های خائن و وطن فروش دیگر همچون، «روزآنلاین» ؛ «رادیو زمانه» ؛ «دویچه وله فارسی» ؛ «دیگربان» ؛ «خودنویس» ؛ «جرس» ؛ «گویا نیوز» ؛ «کلمه» ؛ «سحام نیوز» و سایر رسانه معاند اسلام و انقلاب نیز به پوشش گسترده خبری این اتفاق پرداختند.
 

 

هنجارشکنی های دیروز در قم در حالی صورت می گیرد که نه تنها مصالح و منافع ملی در چنین قضایایی از سوی مأمورین به ظاهر خودجوش مراعات نمی شود بلکه این قبیل اقدامات کام دشمنان نظام و رسانه های ضد انقلاب را شیرین خواهد کرد!

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × دو =