صفحه اصلی » سیاسی » هشدار جدی و صریح دانشجویان به مسئولان ارشد کشور

هشدار جدی و صریح دانشجویان به مسئولان ارشد کشور

بسیج داشجویی به شما هشدار می دهد که در صورت ادامه اختلافات، با چشم یک خیانت کار به شما خواهد نگریست و قطعا آن­گونه که شایسته است …

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۹ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از گروه سیاسی «خبرگزاری دانشجو»، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی تهران بزرگ در واکنش به اتفاقات هفته‌های اخیر در فضای سیاسی کشور بیانیه‌ای صادر کرد.

 

متن کامل این بیانیه به شرح زیر می‌باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

درست در لحظه ای که دشمنان استقلال و عزت ملت ایران انتظار داشتند که مردم به ندای انقلاب و ندای جمهوری اسلامی پاسخ ندهند، مردم با حضور خود دشمن را ناکام و مأیوس کردند.   مقام معظم رهبری (مدظله)


برگزاری جشن های پیروزی انقلاب اسلامی و یادآوری روزهای شیرین پیروزی فرصت خوبی برای کنار نهادن اختلافات بود. حقا و انصافا ملت عزیز ایران در 22 بهمن امسال نشان دادند که در پیش بردن انقلاب و نشان دادن بصیرت خود فرسنگ ها از شما جلوتر اند.

 

22 بهمن روزی بود که مردم ایران میخواستند به شما نشان دهند که یکپارچه و یک¬دست برای پیش¬برد انقلاب حاضر در میدان هستند و سختی ها، گرانی ها و تحریم ها هم نمی تواند این نمایش عظیم یکپارچگی را ذره ای تحت تاثیر قرار دهد.

 

ولی حیف! حیف که شما نتوانستید پیام عظیم ملت را درک کنید و همگام با ملت به پیش بیایید.

 

آیا پلاکاردهایی با مضمون وحدت قوا را در دست هر پیر و جوان این مملکت ندیدید؟ آیا آن جانباز شیمیایی را ندیدید که برای انقلاب با حال وخیم خود به صحنه آمده بود؟ آیا آن مادر شهیدی را ندیدید که عکس فرزند شهیدش را به دست گرفته بود و به خیابان آمده بود؟ آیا صدای فریاد ملت را نشنیدید؟ اگر شنیدید شما را چه شده است که تا این اندازه نسبت به مردم بی تفاوت شده اید؟ پس کجاست آن ادعاهایِ ما مردم دار هستیم و ما خادم ملت هستیم و …؟


آیا اختلافات شهید بهشتی با بنی صدر را به یاد دارید؟ به قطع و یقین هیچ یک از شما مانند بنی صدر نبوده و نیستید اما ببینید شهید بهشتی در مورد اختلافاتش چه می گفت:


«البته از دیروز تا حالا در رابطه با مسائلی که جدیدا طرح شده مرتب مراجعه می شود و یادداشت داده می شود که شما باید به این مسائل پاسخ بدهید و توضیح بدهید برای ملت. من فقط یک توضیح دارم و آن این است که ما معتقدان سرسخت به ولایت فقیه و امامت قاطع رهبر عالیقدرمان امام هستیم. ایشان فرموده اند در این زمینه ها مطلقا سخنی نگویید و من تا ایشان اجازه ندهند یک کلمه سخن نخواهم گفت.
ای امت فداکار و ای امام الهام بخش و الگو و ای خلبان هوانیروزی که در ایلام به من گفتی ما اینجا جانبازی می کنیم اما انتظار داریم که در میان مسئولان وحدت و یکپارچگی باشد. ای پاسدار کمیته انقلاب که دیشب برنامه و نوار تلویزیونی تو را از حومه آبادان این صحنه قهرمانی ها پخش کردند و صدایت را شنیدم که آنجا با آهنگ قرآن و با دل پر احساسات گفتی که ما اینجا جانبازی میکنیم. بگویید مسئولان با هم یکی باشند. به خدا سوگند که در برابر شما از طرح هر گونه جمله ای که بوی اختلاف دهد احساس شرم می کنم!»


جناب آقای احمدی نژاد


زمانی می گفتید ما آمده ایم تا تیرها به رهبری نخورد. امروز شما را چه شده است که به رای و نظر رهبری تمکین نمی کنید؟ 22 بهمن برای شما فرصت خوبی بود تا دوباره در مسیر جریان پرخروش ملت قرار بگیرید اما شما نه تنها سخنان اختلاف برانگیزتان را به بعد حواله دادید بلکه بار دیگر از مدیریت انتخابات سخن به میان آوردید. آیا باید باور کنیم که ندانسته آب به آسیاب دشمن می ریزید و مدام از تلاش عده ای برای مهندسی انتخابات در گوش مردم زمزمه می کنید؟ مگر شما نبودید که همواره از سکوت الهام بخش سخن می راندید؛ پس چه شده که به سخنان خودتان پایبند نیستید؟
 

جناب آقای علی لاریجانی


در روزی که همه ملت ایران یک دل و یک پارچه به میدان آمده بودند سخنان معنا دار شما در مورد منحرفان چه وجهی داشت؟ آیا فکر نمیکنید لازم است کمی در رفتار خود تامل کنید؟ آیا مردم نارضایتی عمیق از مواضع و عملکرد شما ندارند؟ آیا فکر نمی کنید زمان آن رسیده که به خود بیایید؟


جناب آقای آملی لاریجانی


بیان کرده بودید که میخواهید ماهیت جریان انحرافی را افشا کنید. آیا این سخنان را در راستای کلام رهبر انقلاب ارزیابی می کنید؟ آیا شنیده اید که رهبری عزیز فرموده اند: «از امروز تا روز انتخابات هرکس احساسات مردم را در جهت ایجاد اختلاف بکار گیرد قطعا به کشور خیانت کرده است.» آیا بجا بود که در روز همدلی ملت ایران دادستان کل کشور در راستای ایجاد اختلاف بین مسئولین گام بردارد؟


مسئولین کشور


امروز دشمنان بیرونی ملت منتظر اختلافات داخلی در ایران هستند. حتما خوشحالی مفرط رسانه¬های غربی را در روزهای اخیر دیده اید. امروز لازم و اجب است که مسئولین قدرشناس ملت باشند و بجای پرداختن به اختلافات به وضعیت داخلی کشور سر و سامانی دهند. تاریخ نشان داده است که هرکس بر خلاف نظر ولایت و ملت قدم بردارد، طولی نخواهد کشید که رسوا و ذلیل خواهد شد و به دره های عمیق فلاکت و بدبختی سقوط خواهد کرد.


بسیج داشجویی به شما هشدار می دهد که در صورت ادامه اختلافات، با چشم یک خیانت کار به شما خواهد نگریست و قطعا آن¬گونه که شایسته است با شما برخورد خواهد کرد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی تهران بزرگ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

3 × پنج =