1 (4)
۰۹:۳۹ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۴

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان:

مشکلات چادگان را توسط مسؤولان استانی حل می کنیم

رسول یاحی گفت:در دولت تدبیر و امید خدمات خوبی در همه حوزه ها صورت گرفته و مشکلات را یکی پس از دیگری توسط مسؤولان استانی حل خواهیم نمود.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، جلسه شورای اداری و مراسم تودیع و معارفه معاون جدید فرمانداری شهرستان چادگان با حضور رسول یاحی، معاون سیاسی امنیتی، اجتماعی استانداری اصفهان، حبیب الله معتمدی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه چادگان و رؤسای دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری چادگان برگزار شد.

معتمدی ویژگی های شهرستان چادگان را حضور شهدا و سردارانی همچون شهید شاهمرادی، موسوی، چادگانی پور در دفاع مقدس و حضور پرشور مردم سخت کوش شهرستان را همگام و همراه با نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.

فرماندار چادگان در ادامه به برخی از مشکلات شهرستان نظیر تسریع در راه اندازی بیمارستان، پروژه جاده چادگان به اصفهان، پروژه فاضلاب شهر چادگان، برداشت آب از زاینده رود، حل مشکل آب روستاهای بخش های مرکزی و چنارود شهرستان و … اشاره کرد.

وی در پایان از زحمات مؤمن زاده معاون سابق فرمانداری تشکر و برای اسدپور به عنوان معاون جدید فرمانداری آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه جلسه، امام جمعه شهر چادگان ضمن بیان شرایط کارگزاران نظام از دید امام علی (علیه السلام) گفت: مدیران فقط باید به فکر خدمت همه به جانبه مردم باشند. همچنین حجت الاسلام سلیمانی از مسؤولان استانی خواستار پیگیری مجدانه مسائل و مشکلات و رفع آنان شد.

در پایان یاحی معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان به موضوع تعهد و تخصص مسؤولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی و اینکه هیچگاه این دو قابل تفکیک از هم نیستند اشاره نمود و با معرفی معاون جدید فرمانداری شهرستان چادگان، اسد پور را فردی توانمند دانست.

یاحی از پیگیری مشکلات شهرستان توسط مسؤولان استانی خبر داد و افزود: در دولت تدبیر و امید خدمات خوبی در همه حوزه ها صورت گرفته و انشاالله مشکلات را یکی پس از دیگری مرتفع خواهیم نمود.