صفحه اصلی » اجتماعی » رصد 86 سایت همسر گزینی در سال جاری

رصد 86 سایت همسر گزینی در سال جاری

مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: 86 سایت همسر گزینی طی سال جاری رصد شده که فعالیت هیچ یک از آن ها قانونی نبوده است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۰ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز مسعود ایمنی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: در سال جاری فعالیت 86 سایت همسر گزینی رصد شده که فعالیت هیچ یک از آن ها قانونی نبوده است.
 وی ادامه داد: سایت های همسر گزینی  که هم اکنون مشغول فعالیت هستند  به صورت غیر علمی و غیر قانونی در این زمینه کار می کنند به همین دلیل نتایج فعالیت سایت های همسر گزینی مورد قبول خانواده و جامعه نیست.
 وی ادامه داد: فعالیت های غیر قانونی از طریق سایت های همسر گزینی را تایید می کنیم چرا که  فعالیت این سایت ها خلاف مسیر قانونی است.
مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان افزود: در سایت های  همسر گزینی که مقررات  توسط وزارت ورزش و جوانان کسب مجوز  کنند  دغدغه انتظارات دینی اسلامی و بومی مردم حاصل خواهد شد که این امر  موجب از بین رفتن نگرانی هایی که در این زمینه موجود بود می شود.
 وی ادامه داد:  فعالیت این سایت ها زیر نظر مراکز مشاوره درجه یک خواهد بود که با حضور صاحبنظران حوزه ازدواج به صورت تخصصی مشاوره و همسر گزینی با رویکرد اسلامی و به دور از  نگرانی رخ می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 + هجده =