صفحه اصلی » سیاسی » هاشمی آخرین لحظه برای انتخابات می آید

هاشمی آخرین لحظه برای انتخابات می آید

به گزارش صاحب نیوز حجت الاسلام حمید رسایی در حاشیه سفر به اصفهان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: آقای هاشمی تا اردیبهشت ماه دو سیاست را پیگیری می‌کند، اولین سیاست انتقاد به سیاست خارجی و اقتصادی دولت دهم است و فعلا روی آمدن خاتمی تبلیغ و سرمایه گذاری م

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۱ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 وی افزود: آقای هاشمی در انتخابات 84 اعلام کرد وارد صحنه انتخابات می‌شوم، مگر فردی قوی‌تر از من وارد صحنه شود و اخیرا دوباره اعلام کرد در انتخابات نمی‌خواهم شرکت کنم مگر شاهد حضور فرد قوی‌تری نباشم این نوع گفتار نشان از فراهم کردن  حضور فرد دیگری غیر خود ایشان نیست.

وی افزود: تلاش رهبری این است که دولت دهم  در مسیر اصلی خود و همان مسیر سال یعنی جریان سوم تیر84حرکت کند باقی بماند.

رسایی تصریح کرد: هرچند دولت دهم با کژی‌ها و برخی عملکرد غلط از مسیر واقعی خود فاصله گرفته است، ما تلاش می‌کنیم در جایی که دولت دهم خطا کرده، خطای و مسیر خود را اصلاح کند.

وی با تاکید اینکه  دولت دهم در جاهایی که دچار انحرافاتی شده است، گفت: باید دولت دهم انحرافات خود را تصحیح کند، ما تلاش می‌کنیم هرکجا دولت دهم از اصول انقلاب و مردم دفاع و در مسیر رهبری باشد، حمایت کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: هرکجا دولت از مسیر خود را تغییر دهد به آن  تذکر می‌دهیم در صورتی که به تذکرات گوش نکرد و اگر دولت در این رابطه تصمیم دیگری بگیرد ما نیز تصمیم دیگری می‌گیریم ما مطیع مقام معظم رهبری هستیم.

وی دررابطه با اختلافات اخیر و تاکیدات رهبر انقلاب برای پرهیز از اختلاف گفت: مسئولان از اینکه دعوا و اختلاف را به مردم کشاندند شامل خیانت به این جمله رهبری می‌شوند.

رسایی تاکید کرد: از نظر اینکه آنها خیانت کرده‌اند نه، ولی از نظر اینکه سران قوا به سخنان رهبری عمل نکردند بله مورد انتقاد به خیانت هستند باید خود را اصلاح کنند.

وی خاطر نشان کرد :رهبری سران سه قوا را از کشمکش نهی کرد ولی مسئولان به توصیه رهبری توجهی نکردند؛ در رابطه با جلسه استیضاح وزیر کار بعضی از نمایندگان مجلس خطای اول را کردند ولی روسای نظام خطای دوم را مرتکب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × 5 =