صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » در سبک زندگی اسلامی، کسی خود را برای انتخابات جلو نمی‌اندازد

در سبک زندگی اسلامی، کسی خود را برای انتخابات جلو نمی‌اندازد

سردار نقدی گفت: در سبک زندگی اسلامی کسی خودش را برای انتخابات جلو نمی اندازد؛ چون کسی که حرص جایگاه می‌زند، صلاحیت نداشته و نباید به او رای داد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۱ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از  گروه سیاسی «خبرگزاری دانشجو»، سردار محمدرضا نقدی در مراسم گرامیداشت دهه فجر که در مسجد سادات اخوی تهران برگزار شد، گفت: انقلاب اسلامی وعده انبیا و اولیا می باشد که در قرآن آمده و حاصل مجاهدت مردان و زنانی است که لحظه لحظه در اهتزاز بودن پرچم اسلام و بیداری اسلامی را مدیون آنها هستیم.

وعده پیامبر در 22 بهمن 1357 محقق شد

 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین به آیه 54 سوره مائده که پیامبر به سلمان فرمودند، اشاره کرد و گفت: طبق این آیه، مجاهدین کسانی هستند که همیشه در حال مبارزه و تلاشند و اگر دنیا آنها را متهم کند و بارانی از اذیت ببارد، این قوم نمی ترسند؛ چرا که پیروان راستین خداوند متعال و ائمه هدی و در یک کلام «حزب الله» هستند.

وی وعده پیامبر به جناب سلمان درباره ایرانیان را یادآور شد و تصریح کرد: وعده پیامبر در 22 بهمن 1357 محقق شد و ملتی عظیم با پرچم ولایت در ایران اسلامی شکل گرفت که فخر امت اسلام و تاریخ بشریت است.

 

نقدی به سخن امام راحل که فرمودند «به یقین ملت ما امروز از ملت صدر اسلام در عهد رسول الله و از مردم حجاز و مردم کوفه بالاترند» اشاره کرد و ادامه داد: دوران پس از امام راحل ثابت کرد که این ملت از همه اقوام در طول تاریخ بالاتر است و خداوند ملتی به این عظمت خلق نکرده؛ ملت ایران در روز 22 بهمن، سیلی محکمی بر گوش استکبار نواخت که اگر دشمن عبرت نگیرد باید دستگاه حاکم آمریکا را در کنار کمونیسم در زباله دان تاریخ جستجو کرد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین موقعیت علمی امروز ایران را یکی از برترین ها در جهان دانست و افزود: روزگاری اکثریت ملت ما بی سواد مطلق بودند، پزشکان بنگلادشی و پاکستانی مردم را معاینه می کردند، ارتش را مستشاران آمریکایی اداره می کردند، اکثر کالاها از خارج وارد می شد و اگر جوان دانشگاهی تفسیر قرآن و نهج البلاغه همراه می داشت، مجرم بود و بازداشت می شد، ولی امروز آزادیم و انتخابات واقعی داریم و مقام اول در سرعت رشد علم در جهان را دارا هستیم.

 

برخی با استفاده از بیت المال، علیه نظام صحبت می‌کنند
 

وی با بیان اینکه تا زمانی که یک جریان توطئه و آشوب نکند، آزادانه و حتی با استفاده از بیت المال، در دانشگاه ها و برخی کرسی ها علیه نظام صحبت می کنند، خاطرنشان کرد: به لحاظ آزادی و استقلال، هیچ کشوری در دنیا به ایران اسلامی نمی رسد و در عین حال هیچ ابرقدرتی اجازه دخالت ندارد؛ چون ملت ایران در برابر تمام ابرقدرت ها ایستاده است.

نقدی 1+5 را به معنی حضور همه ابرقدرت ها در یک طرف و ایران اسلامی را در طرف دیگر دانست و بیان کرد: ملت در زمان طاغوت پهلوی زیر چکمه های استکبار بود و به حساب نمی آمد و حتی کشورهای اسلامی منطقه، ایران را طرفدار اسرائیل می دانستند و ملت، از ایرانی بودن خود سر به زیر بود؛ چرا که حکومت پهلوی حامی استکبار و نوکر دست به سینه آمریکا بود.

 

ارزش های اساسی نظام همچون اسلام و وحدت در ولایت متبلور هستند

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اما امروز همه به ایران نگاه می کنند و کشورمان نقطه امید جهانیان شده و ما به ایرانی بودن خود افتخار می کنیم؛ این محصول دو سرمایه است، یکی اسلام و مقصد الهی و دیگری وحدت ملت که این ارزش ها در ولایت متبلور هستند.

وی اسلام را برای هدایت بشریت، قانون و قاعده اداره جامعه بشری و کاملترین نسخه از سوی خداوند به بشریت خواند و تصریح کرد: خیلی ها در اوایل انقلاب و مبارزه می گفتند که حول محور لیبرالیسم یا سوسیالیسم و ملیت جمع شویم، حتی گروه های مختلفی شکل گرفته و برخی شان شکنجه و زندانی هم شدند، اما مردم به سراغ اسلام رفتند.

در سبک زندگی اسلامی کسی خودش را برای انتخابات جلو نمی اندازد

 
نقدی تمام عظمت ملت ایران را مدیون اسلام دانست و گفت: اگر ما اسلام را در تمامی ابعاد زندگی پیاده کنیم، اتفاق بزرگی خواهد افتاد و بحمدالله مردم ما نیز تا به حال دنبال دسته ها و احزاب و گروه ها نرفته و به دنبال ولایت قدم برداشته اند.

 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تبیین سبک زندگی را عمق بخشی به ارزش اسلام و وحدت و پیاده سازی در تمام ابعاد عنوان کرد و با طرحسوالی گفت: آیا سبک زندگی اسلامی در انتخابات، دنباله روی از الگوهای غرب، سبز و سفید درست کردن، جنجال آفرینی و خرج های آن چنانی است؟ آیا خود را جلو انداختن و حرص قدرت داشتن و از بیت المال و غیر بیت المال از سال ها قبل خرج کردن جزو سبک زندگی اسلامی است؟

 

وی افراد را از فکر پیروزی در انتخابات با الگوها و رفتارهای غربی بر حذر داشت و ادامه داد: در نظام اسلام، رئیس جمهور یک خدمتگزار است و در سبک اسلامی کسی خودش را برای انتخابات جلو نمی اندازد و حرص نمی زند؛ چون کسی که حرص جایگاه می زند صلاحیت نداشته و نباید به او رای داد.

 

نقدی یکی از عرصه های سبک زندگی اسلامی را انتخاب مسئولان دانست و افزود: پیروی از الگوی غربی در انتخاب مسئولان، دور شدن از ارزش های اسلامی است و شعار علیه یکدیگر و پرونده سازی برای هم، سبک انتخاب مدیر در اسلام نیست.

جبهه بندی و اختلاف میان رفقا و خانواده برای انتخابات از فرهنگ غربی بوده و اساساً غلط است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به روایتی که می فرماید هر کس ریاست را طلب کند، ملعون است، خاطرنشان کرد: در اسلام، جماعت هایی از مومنین با متانت از فردی می خواهند تا کاندیدا شود، و گر نه خود فرد جلو نمی افتد.

 

وی مقاومت امام خامنه ای در انتخاب معظم له برای رهبری را الگویی برای مسئولان دانست و بیان کرد: مردم را به جان هم انداختن برای کسب رای، مخالف اسلام و وحدت است که این اتفاق در انتخابات 88 افتاد؛ چرا که دشمن می خواست و می خواهد ملت را در انتخابات رو در روی هم قرار دهد، بنابراین جبهه بندی و اختلاف میان رفقا و خانواده برای انتخاب یک فرد غلط است و نباید این فرهنگ غربی ادامه یابد.

 

نقدی با بیان اینکه اگر سبک زندگی اسلامی را در انتخابات و نحوه کاندیدا شدن، تبلیغات و تمامی مراحل پیاده کنیم هیچ مشکلی نداریم، گفت: باید به عملکرد و اعمال افراد نگاه کرد نه به شعارهایشان؛ چون فردی که فتنه 88 را شروع کرد و خود در راس افراطیون است و حتی به نماز جمعه، روز قدس و عاشورا هم رحم نکرد، حال از اعتدال حرف می زند.

 

اختلاف نظر بر زمان فروپاشی نهایی آمریکاست

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین آمریکا را کشوری ورشکسته دانست و گفت: آمریکا به وسیله زور و با چاپ اسکناس های بدون پشتوانه و تقلبی، گدایی خود را جبران می کند که ادامه نداشته و بزودی شکست می خورد، همان طور که کارشناسان و صاحب نظران از تمام طیف ها به شکست آمریکا اذعان دارند و فقط اختلاف نظر بر زمان فروپاشی نهایی است.

 

وی با اشاره به ادعای آزادی در غرب و جنبش 99 درصدی در آمریکا تصریح کرد: جنبش 99 درصدی ملت آمریکا می گوید ما آزاد نیستیم، حتی در انتخابات باید به دو کاندیدا از دو حزب رای داد و نفر سومی نیست؛ روش در سایر کشورهای غربی هم این گونه است.

 

نقدی تمام شرکت های بزرگ و سرمایه های اقتصادی را تقسیم شده بین این دو حزب در آمریکا خواند و ادامه داد: یک حزب، سلاح اقتصادی دارد و وقتی به روی کار می آید، جنگ افروزی می کند تا سلاحش را بفروشد و حزب دیگر نیز با داشتن هالیوود با جنگ نرم به روی کار می آید.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به شعار حقوق بشر و دموکراسی غرب و برملا شدن ماهیت آنها با زندان گوانتانامو و ابوغریب اشاره کرد و افزود: استکبار به سوریه، ایران و عراق تروریست اعزام می کند و در تمام مواردی که آمریکا ژست می گرفت، با ایستادگی ملت ایران، مفتضح شده و شکست خوردند.

کسی از عدالت دم می‌زند که با کوچکترین نگرانی نسبت به اطرافیانش، آتش به جان ملت و خیابان ها نیندازد

 

وی قصد انتقام دشمن با تمام قوا از همه شکست های 34 سال اخیر را یادآور شد و خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال زدن دو نقطه قوت ایران می باشد؛ یعنی با شبهه پراکنی، فساد و بی بند و باری، ماهواره، مواد مخدر، فیلم های برهم زننده کانون خانواده و از این قبیل راه ها می خواهد اسلام را از ما بگیرد و از طرف دیگر با دعواهای سیاسی و اختلاف افکنی می خواهد وحدت و یکپارچگی ما را بر هم زند.

 

نقدی خطاب به کسانی که نمی گذارند دوستان و اطرافیانشان در دستگاه قضایی محاکمه شوند، تاکید کرد: کسی می تواند از عدالت دم بزند که اگر برادرش، پسرش، رئیس دفترش یا معاونش تخلف کرد، اجازه دهد دستگاه قضایی رسیدگی کند و دخالتی در این رسیدگی نداشته باشد؛ نه کسی که با کوچکترین نگرانی نسبت به اطرافیانش، آتش به جان ملت و خیابان ها بیندازد؛ همگان موظفیم اسلام و وحدت را حفظ کنیم.

بصیرت ملت ایران، اعجاز و موهبت الهی است

 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به سکوت حضرت علی علیه السلام به خاطر وحدت امت اسلام گفت: حتی اگر کسی ببیند حقش را پایمال می کنند باید به خاطر اسلام و عدم شکاف ملت سکوت کند.

 
وی در پایان با بیان اینکه نه از اسلام دست می شوییم و نه از وحدت تصریح کرد: اسلام و وحدت در ولایت تجسم می یابد و ملت ولایتمدار ما نیز در راهپیمایی 22 بهمن به خوبی ارزش ها را نمایاندند؛ حقیقتاً انسان از بصیرت ملت ایران در حیرت می ماند و این اعجاز و موهبت الهی است که باید برای قدردانی از ملت، نماز شکر بجای آورد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار + ده =