صفحه اصلی » استان اصفهان » انتقاد مدیرعامل سیتی سنتر اصفهان از برخی نمایندگان مجلس

انتقاد مدیرعامل سیتی سنتر اصفهان از برخی نمایندگان مجلس

مسعود صرامی با ابراز گلایه از برخورد مسئولین با مجموعه سیتی سنتر اصفهان گفت: چرا مسئولین اقدامات ارزشمند صورت گرفته در این مجموعه را نمی بینند، چرا نیروی انتظامی به کمک ما نمی آید.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۱ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

به گزارش صاحب نیوز به نقل از موج، مدیرعامل سیتی سنتر اصفهان در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و نخبگان صنعت و معدن استان اصفهان در دانشگاه صنعتی در جمع بیش از هزار نفر از صنعتگران که به همراه خانواده خود در این مراسم حضور داشتند در حالی که به عنوان چهره شایسته منتخب برگزیده شده بود با انتقاد صریح و بی پروا از مسئولین به جهت برخورد با مجموعه سیتی سنتر گفت: همیشه به دنبال ساختار شکنی و حرکتی جدید بوده ام اما در طول مدتی که از افتتاح هایپر استار به عنوان فاز اول مجموعه سیتی سنتر می گذرد آنقدر از سوی مسئولین مورد بازخواست و سئوال قرار گرفته ام که برای ساخت شهرک سلامت با تردید مواجه شده ام.
صرامی گفت: چرا مسئولین اقدامات ارزشمند صورت گرفته در این مجموعه را نمی بینند مگر اشتغالزایی برای دختران و پسران 19 تا 27 سال ارزشمند نیست، مگر تأمین امنیت بیش از 2 میلیون نفر از ابتدای افتتاح تاکنون بدون کمک و همراهی پلیس کار آسانی است، چرا نیروی انتظامی به کمک ما نمی آید.
مدیرعامل سیتی سنتر اصفهان گفت: برای رفاه حال شهروندان هر 25 متر یک پله برقی یا آسانسور تعبیه شده است برای رفاه معلولین و جانبازارن نیز سرویس بهداشتی مخصوصی طراحی شده است، آیا این اقدامات بد است.
وی گفت: توانایی در دانش است نه در پول و سرمایه، الزاماً کسی که از سرمایه بالا برخوردار است انسان موفقی تیست بلکه این تفکر و خرد آدمی است که می تواند برای امور راه گشا باشد.
مسعود صرامی با ابراز گلایه از نمایندگان مجلس خطاب به مقتدایی که در این جلسه حضور داشت گفت: چرا به مجموعه سیتی سنتر نمی آیید و از نزدیک با فعالیتهای ما آشنا نمی شوید.
وی با انتقاد از کامران و اخوان که در این جلسه حضور داشتند ولی پیش از صحبتهای او مراسم را ترک کرده بودند گفت: چندین بار این دو نماینده مجلس را برای بازدید دعوت نموده ام ولی تا به حال هیچ توجهی از سوی آنان به این موضوع نشده است.
مدیرعامل سیتی سنتر با انتقاد از سئوال برخی مسئولان در خصوص مسائل جاری این مجموعه گفت: در مدت 94 روزی که از افتتاح هایپر استار می گذرد بیشترین وقت من صرف پاسخگویی به سئوالات امام جمعه و دیگر مسئولین در خصوص دست دادن یک دختر و پسر و فروش غذای گربه شده است و بجای اینکه برای گسترش امور فعالیت کنم باید به تمامی مسئولین جواب دهم.
صرامی با اعلام اینکه هایپر استار را مجموعه ای خصوصی از سیتی سنتر اجاره کرده است و 70 هزار قلم کالا در این فروشگاه به مردم عرضه کند گفت: با فعالیتهای خود توانسته ایم قسمتی از هزینه های زندگی مردم را با ارائه تخفیف های مناسب کاهش دهیم.
وی خطاب به مسئولین گفت: بگذارید ما کارمان را انجام دهیم و به جای برخورد اینچنینی با بخش خصوصی تعامل کنید تا بتوانیم شهرک سلامت را هم بسازیم تا شهر از دست ترافیک خیابان آمادگاه نجات یابد و هوای پاک در اختیار شهروندان قرار دهیم.
عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی نیز پس از سخنان تند صرامی به پشت تریبون رفت و گفت: شما نگران فعالیتهای خود هستید و منتقدان نیز نگران ورود فرهنگ هایپر استاری به جامعه هستند.
وی گفت: ما از فعالیتهای شما به شرطی حمایت خواهیم کرد که تمامی جوانب در همه ابعاد دیده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × 5 =