صفحه اصلی » سیاسی » حواشی همایش جبهه پایداری: "ما مست می عشقیم، چون خامنه ای ساقیست"

حواشی همایش جبهه پایداری: "ما مست می عشقیم، چون خامنه ای ساقیست"

به گزارش صاحب نیوز به نقل از خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس سالن سیدالشهدای هفت‌تیر تهران بازهم میزبان همایش دیگری از جبهه پایداری با عنوان «34 سال پایداری در مقابل فتنه و انحراف» بود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۱ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

در این همایش که با حضور برخی اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری حجت‌الاسلام آقاتهرانی،‌محصولی،‌ متقی‌فر، ‌لنکرانی،‌ میثم نیلی خطیبی، حسینی، سلیمانی، قاضی‌‌زاده حضور داشتند، ابتدا دبیر کل جبهه پایداری و سپس آیت‌الله علم‌الهدی به سخنرانی در باره فتنه و انحراف پرداختند.

* پس از سخنان حجت‌الاسلام آقاتهرانی کلیپی از حجت‌الاسلام صدیقی درباره جایگاه و شخصیت آیت‌الله خوشوقت پخش شد و آیت الله صدیقی گفت: چند وقت قبل به همراه تعدادی از طلاب به خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدیم ، حضرت آقا فرمودند تنها به علم و اراده خودتان تکیه نکنید طوفان ها زیاد است و این طوفان ها گاهی اوقات سخت می شود و در این طوفان ها نمی توانید خود را حفظ کنید و باید در این اوقات خودتان را به کسی و یا جایی وصل کنید که شما را حفظ کنند، بعد بنده به حضرت آقا گفتم از چه کسی استفاده کنیم؟ رهبر معظم انقلاب در پاسخ گفتند؛ در طوفان ها خود را به آیت الله خوشوقت وصل کنید.

 
* شعر آیینی فرهنگیان بخش دیگری از این همایش بود که او شعری درباره انقلاب اسلامی سروده بود؛‌ برخی از بیت‌های اشعار او با شعف و صلوات حاضرین همراه می‌شد، «ما مست می عشقیم چون خامنه‌ای ساقیست/ تا مست می عشقیم هوشیاری‌مان باقیست/ از دست کسی جز او ما باده نمی‌نوشیم/ در زیر لبان او ما سرباز کفن‌پوشیم» از ‌بیت‌هایی بود که با شور حاضرین همراه شد.

* محصولی که یکی از سخنرانان این مراسم بود در باره ساکتین فتنه گفت برخی دوستان در انتخابات مجلس نهم سعی کردند برخی را برای انتخابات ریاست جمهوری تطهیر کنند درصورتی که کار آنها ثمره نداشت و نتیجه کار این دوستان مجلسی شد که امروز دل رهبر را خون کرده است ما به این برادران حزب اللهی که پشیمان شده اند می گوییم مراقب باشید تا از یک سوراخ دوبار گزیده نشوید.

* سنت سن‌نشینی در همایش جبهه پایداری نیز مانند همایش‌های قبلی در این مراسم به دلیل کمبود جا و با استقبال حاضرین به قوت خود باقی بود.

* پس از پایان صحبت‌های آیت‌الله علم‌الهدی، مجری به اشتباه پایان برنامه را اعلام کرد و جمعیت نیز از جا بلند شدند که لنکرانی با تصحیح مجری روی سن آمد.

* در حالی که خبرنگاران مشغول انجام مصاحبه‌های در جمع با اعضای شاخص جبهه پایداری بودند، مسئولان سالن سید الشهدای هفت تیر بدون توجه به خبرنگاران و تمام نشدن همایش، چراغ‌ها را خاموش کرده و از همه خواستند سالن همایش را ترک کنند!

* در حاشیه همایش برگه‌هایی برای نحوه همکاری با جبهه پایداری توزیع می‌شد.

* حضور فرید الدین حداد عادل عضو جمعیت رهپویان در همایش جبهه پایداری برای رساندن پیام پدرش از نکات جالب این همایش بود و در

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

15 − یازده =