صفحه اصلی » سیاسی » شاخصه‌های مشخص شده از سوی رهبری درباره خواص معیار قضاوت باشد

شاخصه‌های مشخص شده از سوی رهبری درباره خواص معیار قضاوت باشد

رئیس مجمع نمایندگان اصفهان گفت: شاخصه‌های مشخص شده از سوی رهبری درباره خواص معیار قضاوت باشد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۲ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 به گزارش صاحب نیوز  محسن صرامی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: شاخصه‌هایی که رهبر معظم انقلاب در سال‌های گذشته درباره خواص و عوام داشتند و خواص را در سال‌های گذشته تقسیم‌بندی کردند، معیار قضاوت ما درباره برخی خواص مردود می‌تواند قرار گیرد.

* میزان تشخیص، فرمایشات رهبر انقلاب است

وی افزود: مردم ما بصیر هستند و آگاهانه قضاوت می‌کنند و نظرات برخی افراد برای خارج کردن موسوی و کروبی از دسته فتنه‌گران نمی‌تواند عقاید آنها را عوض کند.

رئیس مجمع نمایندگان اصفهان تصریح کرد: هر فردی که پس از این چهار سال می‌خواهد درباره این افراد قضاوت کند باید دیدگاه مردمی را بشناسد و بنگرد چگونه مردم با حضور پرشور در انتخابات می‌توانند آدم‌ها را حذف کنند.

وی اضافه کرد: در هر صورت میزان تشخیص، فرمایشات رهبر انقلاب و عملکرد مردم است و نباید با اندیشه‌ها و تفکرات شخصی در این موارد قضاوت کنیم.

* برخی افراد راحت و بدون تلاش سر سفره انقلاب نشسته‌اند و نظریه‌پردازی می‌کنند

صرامی با اشاره به صحبت‌های برخی نمایندگان مجلس درباره فتنه‌گران و نظراتی همچون کسانی که با نظرات آقای عسگراولادی موافق نیستند و راحت و بدون تلاش بر سر سفره انقلاب نشسته‌اند گفت: این افراد با این‌گونه صحبت‌ها تنها به نظریه‌پراکنی‌های بیهوده و بدون پشتوانه کمک می‌کنند، نظریه‌پردازی سلسله مراتب خاصی دارد و شش تا هفت مرحله باید طی شود تا یک نفر نظریه‌ساز شود.

* انقلاب یک موج توفنده دینی است / نظریات بی‌ارزش ضربه‌ای به آن وارد نمی‌کند

وی اضافه کرد: انقلاب یک موج توفنده دینی است و ریشه‌‌های آن از خون شهدا آبیاری شده و جان گرفته بنابراین با این نظریات بی‌ارزش ضربه‌ای به آن وارد نمی‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان اصفهان اضافه کرد: بسیاری از این نظرات شخصی از بغض‌های درونی سرچشمه می‌گیرد و در واقع این گونه سخنان برای این افراد و خانواده‌هایشان پست و مقام در پی دارد و نوعی بازی سیاسی برای رسیدن به قدرت است.

وی تاکید کرد: در طول تاریخ نظرات چنین اشخاصی مرجع خوبی برای قضاوت نبوده و در واقع دست بسیار از این نظریه‌پردازان دروغین در طول انقلاب رو شده است.

صرامی تاکید کرد: مردم ما تفکرات انقلابی خود را به امام خمینی(ره)، قانون اساسی، تذکرات شهدا و تفکرات ناب و آسمانی رهبر انقلاب وابسته می‌دانند و به این نظرات پوچ اهمیتی نمی‌دهند.

* نگذارید جعبه سیاه مردم در پای صندوق‌های رای باز شود

وی افزود: به این افراد تذکر می‌دهیم که مردم به حرف‌های بی‌ارزش شما کاری ندارند بنابراین خود را وارد بازی‌های سیاسی نکنید و نگذارید جعبه سیاه مردم در پای صندوق‌های رای باز شود که در این صورت همان‌گونه که در طول سالیان گذشته شاهد بودیم مردم با حذف این افراد از صحنه سیاسی آبروی آنها را خواهند برد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × سه =