صفحه اصلی » استان اصفهان » پروژه‌های عمرانی اصفهان با وجود اعتبارات نا‌کافی سرعت گرفته است

پروژه‌های عمرانی اصفهان با وجود اعتبارات نا‌کافی سرعت گرفته است

استاندار اصفهان گفت: پروژه‌های عمرانی موجود در سطح استان با وجود اعتبارات نا‌کافی به صورت معجزه‌آسایی روند سرعتی به خود گرفته است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۲ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 به گزارش صاحب نیوز علیرضا ذاکر اصفهانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به رضایت‌مندی خود از روند اجرا و تکمیل پروژه‌های عمرانی استان اظهار کرد: دستاورد‌های صورت گرفته در حوزه عمرانی استان اصفهان مطلوب و مناسب است.

وی اضافه کرد: کاهش در تخصیص بودجه‌های دولتی در راستای اجرا و تکمیل پروژه‌های عمرانی موجود در استان به شمار می‌رود.

استاندار اصفهان با اشاره به موفقیت استان در راستای اجرا و راه‌اندازی پروژه‌های عمرانی تصریح کرد: پروژه‌های عمرانی موجود در سطح استان با وجود اعتبارات نا‌کافی به صورت معجزه‌آسایی روند سرعتی به خود گرفته است.

* کتابخانه مرکزی شهر خوراسگان در آینده‌ای نزدیک افتتاح می‌شود

معاون امور عمرانی استاندار اصفهان نیز در ادامه با اشاره به برنامه‌های آتی شهرداری خوراسگان ادامه داد: آغاز عملیات کتابخانه مرکزی خوراسگان با اعتباری بالغ بر 6،5 میلیارد ریال با زیر‌بنای یک‌هزار و 500 متر مربعی و مجموعه ورزشی این شهر با اعتباری بالغ بر 1،5 میلیارد ریال از جمله برنامه‌هایی است که کلنگ‌زنی آن صورت گرفته است.

مهدی جمالی‌نژاد با اشاره به زمان بهره‌برداری از این پروژه‌ها تاکید کرد: این پروژه‌ها در آینده‌ای نزدیک راه‌اندازی و افتتاح می‌شوند.

وی افزود: 89 میلیارد و 500 میلیون ریال توسط شهرداری خوراسگان برای افتتاح طرح‌های پارک آموزش ترافیک کودک و نوجوان، مجموعه ورزشی روباز به مساحت 7 هزار متر مربع، مجموعه فرهنگی امام حسین (ع)، طرح GIS فضای سبز، آبیاری بارانی، روکش آسفالت معابر سطح شهر به مساحت 350 هزار متر هزینه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × چهار =