صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهانی‌ها بودند که حفاری را آسیایی کردند

اصفهانی‌ها بودند که حفاری را آسیایی کردند

رئیس هیات وزنه برداری استان اصفهان با ارسال نامه ای به باشگاه فولاد ماهان از مدیرعامل این باشگاه برای حمایت از وزنه برداران اصفهانی در فصل آینده، طلب همکاری کرد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۲ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

به گزارش صاحب نیوز به نقل از ایمنا، چند ماه قبل بود که هیات وزنه برداری استان اصفهان پس از مذاکرات پیاپی با باشگاههای اصفهانی موفق به جلب نظر باشگاه فولاد ماهان برای حمایت از وزنه برداران اصفهانی در لیگ برتر جوانان کرد. اما تعویق های مکرر این رقابت ها فرصتی برای تغییر عقیده مسوولان این باشگاه را فراهم کرد. باشگاه فولاد ماهان تیم داری در وزنه برداری را منوط به قبول یک شرط دانست و آن هم کسب عنوان قهرمانی بود که با عدم قبول این شرط بحث تیم داری ماهان در لیگ جوانان منتفی شد.

اما لیگ برتر بزرگسالان در حالی هفته پیش پایان یافت که دو تیم ملی حفاری و مناطق نفت خیز جنوب با وزنه برداران اصفهانی و امتیازات آنها موفق به کسب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی لیگ برتر و کسب جواز حضور در جام باشگاههای آسیا شدند. شاهرخ عقیلی خواه، امیر عبدالعظیمی، رسول تقیان، مسعود چترایی، سهراب مرادی، حامد حبیب الهی، احمدرضا وادی، محمد خدادادی، کیوان مرادی، علی اصغر غفوری، رسول نادری، ایوب مرادی و داوود بکرایی اصفهانی های دو تیم جنوبی بودند که بر سکوی اول و دوم لیگ ایستادند.

این تعداد اصفهانی در لیگ برتر وزنه برداری و همچنین اعلام آمادگی رشید شریفی قهرمان آسیا و نفر ششم المپیک پکن و امیرحسین ناظم الرعایا قهرمان فوق سنگین جوانان کشور هیات وزنه برداری را بر آن داشته تا برای متقاعد کردن مسوولان باشگاه فولاد ماهان بار دیگر رایزنی های خود را برای فصل بعد آغاز کند.

باید دید تلاش های رئیس هیات وزنه برداری برای حضور یک تیم از اصفهان در لیگ برتر نتیجه می دهد و یا وزنه برداران اصفهانی باید فصل بعد هم تیم های جنوبی را بر سکوی قهرمانی بنشانند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × سه =