صفحه اصلی » سیاسی » مسببان بداخلاقی‌های سیاسی از مردم عذرخواهی کنند

مسببان بداخلاقی‌های سیاسی از مردم عذرخواهی کنند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف گفت: عده‌ای که مسبب اتفاقات و بداخلاقی‌های سیاسی اخیر بودند باید از مردم عذرخواهی کنند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۲ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

صاحب نیوز به نقل از فارس: جعفریان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف افزود: در صورتی که مسئولین سطح بصیرت خود را افزایش دهند می‌توانند تشخیص دهند در زمان‌های مختلف چه عکس‌العملی داشته باشند.

وی بیان داشت: مهم‌ترین علت اتفاقات رخ داده و بروز بداخلاقی‌های سیاسی به دلیل عدم تشخیص صحیح مسائل از سوی مسئولین بوده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف خاطرنشان کرد: مسئولین با درک صحیح از مسائل می‌توانند تشخیص دهند که رسیدگی به موضوعات مختلف در چه زمانی باید انجام شود.

*زمان استیضاح مناسب نبود

جعفریان با بیان اینکه زمان استیضاح مناسب نبود، بیان داشت: در خوش‌بینانه‌ترین حالت نمایندگان در پافشاری برای استیضاح غفلت کردند، اگر نگوییم عده‌ای مقروض بودند و اهداف سیاسی انتخاباتی در موضوع استیضاح داشتند.

وی اضافه کرد: رئیس جمهور نیز نباید در وضعیت موجود مانند تحریم‌ها علیه کشور، گرانی و مسائل معیشتی این گونه عمل می‌کرد و باید توجه می‌کرد که جای دامن زدن به اختلافات سیاسی نیست.

* عده‌ای که مسبب اتفاقات بودند از مردم عذرخواهی کنند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با بیان اینکه عده‌ای که مسبب اتفاقات بودند باید از مردم عذرخواهی کنند، اضافه کرد: برخی از مسئولین اقداماتی برخلاف رهبری انجام می‌دهند که بدیهی است و بعد از آن منتظر می‌مانند تا حضرت آقا موضع‌گیری کنند، و بعد عذرخواهی کنند.

جعفریان خاطرنشان کرد: مسئولین باید عملکرد خود را اصلاح کنند و پیروی از رهبری تنها در حرف نباشد بلکه در عمل اجرایی شود.

وی خاطرنشان کرد: براساس مواضع رهبری درحال حاضر مشخص است که اتفاقات رخ داده و بداخلاقی‌های سیاسی اشتباه بوده است و اکنون این افراد باید از مردم عذر خواهی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

16 + پنج =