طومارمردمی
۱۲:۳۳ - سه شنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۶

مردم خمینی شهر با امضای طوماری خطاب به سردار نقدی خواستار شدند؛

درخواست تغییر کاربری پادگان امام حسین (ع) خمینی شهر به اردوگاه ملی

مردم شهرستان خمینی شهر نسبت به فروش و تغییر کاربری پادگان امام حسین (علیه السلام) به منطقه مسکونی معترض هستند و طوماری را امضا و برای رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور سردار نقدی ارسال کردند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از قلمکده، مردم شهید پرور خمینی شهر در حاشیه نماز جمعه این هفته در خصوص جلوگیری از فروش و تغییر کاربری پادگان امام حسین (علیه السلام) به منطقه مسکونی، طوماری را امضا کردند و خواستار ایجاد یک اردوگاه ملی و فعالیت در قالب تفریحی، ورزشی، فرهنگی تربیتی و … در این مکان شدند تا مایه ی استفاده ای دو چندان برای مردم شهرستان و استان گردد.

متن طومار:

سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی

احتراما پیرو حضور پر خیر و برکت حضرتعالی در شهرستان خمینی شهر و شرکت در مجمع بسیج شهرستان و ابراز نگرانی و اعتراض گسترده مردم توسط مجمع به حضرتعالی در خصوص آینده مبهم زمین پادگان امام حسین (علیه السلام) مجددا به واسطه این طومار مردمی ضمن ابلاغ اعتراض موارد ذیل به استحضار می رسد:

۱) این زمین متعلق به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و یادگاران هشت سال دفاع مقدس و میعادگاه بسیاری از رزمندگان و شهدا می باشد و هنوز برای مردم رایحه معنویت و ارزشهای دفاع مقدس را دارد.

۲) فروش و تغییر کاربری این زمین به احتمال قریب به یقین آن را تبدیل به محل ساخت و سازهای مسکونی به ویژه انبوه سازی خواهد کرد که خروجی آن تنها و تنها افزایش مهاجرپذیری و گسترش معضلات عدیده می باشد.

لذا تقاضا دارد ضمن پیگیری جهت پیشگیری از این اقدام آسیب زا نسبت به تبدیل این مکان ارزشمند به یک اردوگاه فرهنگی تربیتی در مقیاس ملی با چند رویکرد اشتغال زایی (به عنوان شهرک اقتصاد مقاومتی) و فرهنگی، تربیتی، ورزشی تلاش لازم و مجاهدانه نمایید.

مردم شهید پرور شهرستان خمینی شهر

گفتنی است پادگان امام حسین (علیه السلام) دارای وسعت زیادی است که در شمال شهر خمینی شهر و در کنار کمربند اصلی این شهرستان واقع شده که به شهرهای نجف آباد، شاهین شهر، اصفهان نیز دسترسی دارد و چندین دانشگاه مهم در اطراف آن قرار دارد.