IMG_9977
۲۳:۱۴ - جمعه ۱۳۹۳/۱۲/۲۹

یک کارشناس مطرح کرد:

ولایت فقیه مهمترین پشتوانه برای حرکت در جبهه فرهنگی است

کانون نهضت های بیداری در دنیا جمهوری اسلامی است و دشمن درصدد است که جمهوری اسلامی ایران را نابود کند و به ما ضربه بزند و این بار نه از جبهه نظامی بلکه در جبهه فرهنگی با نظام اسلامی مقابله می کند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از دهاقان نا کارشناس مسائل فرهنگی در جمع بسیجیان و مسئولان مجمع بسیج این منطقه گفت: دنیا بعد از هزاران سال، معنویت را یکی از مهمترین نیاز های خود می داند و اکنون مردم اروپا، آمریکا و آفریقا بصورت چشمگیر به معنویت روی آورده اند و اکنون سکان معنویت جهان، جمهوری اسلامی است.

عبدالرضا پدرام با اشاره به اینکه رزمندگان، بسیجیان و مردم شهید پرور ایران کاری بزرگی در تحقق انقلاب اسلامی  انجام دادند افزود: امروز دشمن قدّاری که هیچکدام از ارزشهای انسانی و قانونی برای او ارزش نیست، با تمام قدرت با جمهوری اسلامی در مبارزه است و باید بدانیم در دنیا 500 هزار نفر از کارشناسان خبره و روانشناسان عالی بر علیه جبهه مقاومت اقدام می کنند.

پدرام  اظهار کرد: داعش می توانست در شمال آفریقا هم با شد ولی 9 سال پیش گفتند که جبهه مقاومت از ایران تا لبنان است و باید کمر آن را شکست.

وی تصریح کرد: جبهه ای که دشمن در ابعاد فرهنگی در آن کار می کند، فاصله گرفتن مردم از ولایت و منویّات مقام معظم رهبری است، که متأسفانه ما در این مقوله کم کاری کردیم و باید از خودمان بپرسیم: در سال اقتصاد و فرهنگ چه کرده ایم؟

کارشناس مسائل فرهنگی با بیان اینکه ما باید علت اصلی موفقیت خود در سال 1357  بدانیم و از آن فاصله نگیریم و ارزش های خود را فراموش نکنیم اذعان داشت: ما از بعضی از ارزش ها فاصله گرفته ایم و باید بدانیم در بحران فرهنگی موجود در دنیا که فرهنگ ایرانی اسلامی، در نوک پیکان حملات دشمن است.

به گفته وی، برهنگی، شهوت پرستی، لذت طلبی در دنیا اوج گرفته و دشمن، نهاد خانواده را با راه اندازی شبکه های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی مورد هدف قرار داده است.

پدرام با اشاره به اینکه بسیج حلّال مشکلات نظام جمهوری اسلامی بوده و هست تاکید کرد: امروز هم ما باید در صحنه فرهنگ با دشمن بجنگیم و ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

وی مهمترین مشکل جامعه را فراموش شدن اخلاق در مسائل اجتماعی و تفرقه دانست و راه مبارزه با دشمن را دفاع از فرهنگ برشمرد و ولایت فقیه را مهمترین پشتوانه برای حرکت در جبهه فرهنگی عنوان کرد.

اجلاسیه بسیج شهرستان دهاقان با حضور کارگروههای اقشار و بسیجیان و صاحب نظران و مسئولان در اسفند ماه 1393 با ذکر مرثیه برای حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) برگزار گردید.