صفحه اصلی » استان اصفهان » ایران با آمریکای زیر سلطه صهیونیسم مذاکره نمی‌کند

نماینده مردم اصفهان در مجلس:

ایران با آمریکای زیر سلطه صهیونیسم مذاکره نمی‌کند

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: ایران با آمریکای زیر سلطه صهیونیسم مذاکره نمی‌کند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۳ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 به گزارش صاحب نیوز، حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: مطابق قانون اساسی و اعتقادات دینی و انقلابی ما رهبر معظم انقلاب تعیین کننده سیاست‌های کلی نظام مانند ارتباط و با مذاکره با آمریکا هستند، بنابراین مقامات کشور نیز باید تابع سیاست‌هایی باشند که رهبری اعلام می‌کند.

وی افزود: هیچ مقامی در کشور اعم از رئیس جمهور، رئیس مجلس و مقام دیگر حق ندارند فراتر از سیاست‌های مشخص شده توسط رهبر برنامه‌ای داشته باشند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس افزود: اگر هر مسئولی بخواهد برای خودش سیاستی اعلام کند هیچ کدام از اصول کشور بر مبنای اصلی خود قرار نگرفته و کشور به هم می‌ریزد.

وی ادامه داد: البته مسئولان در مقام مشاور رهبری می‌توانند پیشنهادات خود را به رهبر ارائه کنند اما در نهایت باید مجری سیاست‌های اعلام شده توسط رهبر معظم انقلاب باشند.

فولادگر تصریح کرد: مطابق رهنمودهای رهبری تا زمانی که دولت آمریکا روش خود را در ارتباط با ملت ایران تغییر ندهد، حاضر به مذاکره با این دولت نیستیم.

وی اضافه کرد: همچنین خط قرمز ما برای برقراری ارتباط با آمریکا رژیم اشغالگر قدس است و تا زمانی که آمریکا تحت سلطه این رژیم قرار دارد هیچ مذاکره‌ای امکان‌پذیر نیست.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در وضعیت کنونی که سیاست خارجی آمریکا افزایش تحریم‌ها و تهدیدها علیه ایران را به دنبال داشته و این دولت همچنان موضع خصمانه خود علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را حفظ کرده مذاکره بی‌معناست.

وی اظهار کرد: دولت آمریکا باید تغییر رفتاری در سیاست خارجی خود بروز دهد تا ما نیز امکان مذاکره با آمریکا را بررسی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهارده − 13 =