صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » اقدام عربستان بی پاسخ نخواهد ماند/ سیاست های اقتصادی ما باید درون گرا باشد

امام جمعه ی موقت خور:

اقدام عربستان بی پاسخ نخواهد ماند/ سیاست های اقتصادی ما باید درون گرا باشد

حجت الاسلام محمد رضا عزیز ضمن محکوم نمودن حمله عربستان به یمن گفت: این اقدام عربستان از سوی انصار الله بی پاسخ نخواهند ماند و یمن مانند بحرین نخواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۷:۵۳ - جمعه ۱۳۹۴/۰۱/۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیرخور نماز عبادی سیاسی جمعه ی شهر خور به امامت حجت الاسلام محمدرضا عزیز، امام جمعه ی موقت شهر خور در جوار بارگاه ملکوتی امامزاده سید داود (علیه السلام) برگزار شد.

امام جمعه ی موقت خور گفت: خداوند تقوا را سفارش کرده و آن را بالاترین درجه رضایتمندی خود از بندگان عنوان کرده است.

خطیب جمعه ی خور با اشاره حلول سال نو و نامگذاری سال جدید به نام «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» توسط رهبر فرزانه انقلاب تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در جوار بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا (علیه السلام)، نماز، زکات، امر به معروف و نهی از منکر را چهار عامل نصرت پروردگار در هر جامعه ای عنوان کردند.

وی افزود: ایشان ضمن اعلام حمایت از دولت و دولت های قبلی، سازندگی، عدم اهانت آمیز بودن و بدون خشم و غرض بودن را از خصوصیات انتقاد عنوان کردند.

حجت الاسلام عزیز تحقیر مخالفان در هر سه قوه را خلاف تدبیر و حکمت عنوان کرد و افزود: مردم باید در مسائل اصلی کشور اهتمام ورزند و زحمات دولت های گذشته نیز نادیده گرفته نشود.

امام جمعه ی موقت خور نگاه درون گرا و برون گرا را دو نگاه اقتصادی کشور عنوان کرد و افزود: با ملاحظه شرایط اقتصادی کشور نگاه برون گرا بی فایده است و سیاست های اقتصادی ما باید بر درون گرایی و تولید داخلی و استفاده از استعداد های بومی استوار شود.

حجت الاسلام محمد رضا عزیز ضمن محکوم نمودن حمله عربستان به یمن گفت: این اقدام عربستان از سوی انصار الله بی پاسخ نخواهند ماند و یمن مانند بحرین نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نوزده − 15 =