صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » سخت‌گیری در بعضی اداره ها ظلم به مردم است/ برخی از عوارض شهرداری و دارایی غیرمنطقی است

امام جمعه موقت شهرضا:

سخت‌گیری در بعضی اداره ها ظلم به مردم است/ برخی از عوارض شهرداری و دارایی غیرمنطقی است

حجت‌الاسلام رهایی با بیان اینکه مردم در همه زمینه‌ها حتی ایثار جان به میدان آمدند و دولت را همراهی کردند اظهار کرد: باید کارگزاران دولت با مردم همکاری و همدلی کنند و دولتی ها نسبت به مردم همدلی و همزبانی نشان دهند.

تاریخ انتشار: ۱۸:۲۶ - جمعه ۱۳۹۴/۰۱/۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از شهرضانیوز، حجت‌الاسلام یحیی رهایی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرضا در مسجد صدیقه طاهره (س) با تأکید بر رعایت تقوای الهی اظهار کرد: دستور عام قرآن به همه اقشار جامعه همکاری و تعاون و یاری یکدیگر است.

وی با با بیان اینکه صدقه دادن از مرگ‌های بد جلوگیری می‌کند، افزود: نیکی کردن و صدقه دادن موجب می‌شود که فقر و نداری از انسان برطرف شود و به عمر انسان افزوده شود.

حجت‌الاسلام رهایی با اشاره به نامگذاری سال به نام همدلی و همزبانی ملت با مردم، گفت: پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب برگرفته از دستورات قرآنی است.

امام جمعه موقت شهرضا با بیان اینکه مردم و دولت باید با یکدیگر همدل و همزبان باشند، بیان کرد: موفقیت یک کشور و جامعه در گرو همکاری و همدلی دولت و ملت است.

وی با تأکید بر اینکه همکاری و همدلی باید دوسویه باشد و ملت و دولت مشکلات یکدیگر را درک کنند تصریح کرد: در اثر تحریم‌ها، هر چند که ملت و دولت ثابت قدم ماندند اما مشکلاتی برای کشور به وجود آورد.

حجت‌الاسلام رهایی افزود: این تحریم‌ها بر کشورهای غربی هم اثر گذاشته است و آنها را پای میز مذاکره کشانده است و به دنبال آن هستند که با رفع تحریم‌ها از بازار بزرگ ایران استفاده کنند.

وی بیان کرد: تحریم نفت و کاهش قیمت آن که با توطئه کشورهای عربی منطقه انجام شده برای دولت مشکلاتی را به وجود آورده است و ملت در این وضعیت باید کمک حال دولت باشد.

امام جمعه موقت شهرضا با اشاره به اینکه دولتی ها باید مشکلات ملت را درک کنند چرا که سختی‌ها به جامعه سرایت می‌کند خاطر نشان کرد: به سبب تحریم‌ها بعضی از کارخانه‌ها تعطیل شدند و یا اینکه نیروی خود را تعدیل کردند که این امر سبب افزایش بیکاری در جامعه شده است.

وی افزود: دستگاه‌های دولتی باید به این کارخانه‌ها کمک کنند و در قبال اخذ عوارض و مالیات کارخانه و موسسات را تعطیل نکنند.

حجت‌الاسلام رهایی بیان کرد: در بعضی از اداره ها سخت‌گیری‌های غیرمنطقی وجود دارد که سبب ظلم و ستم به مردم می‌شود.

وی تصریح کرد: برخی از عوارض که از سوی شهرداری و یا دارایی از مردم گرفته می‌شود بعضا غیرمنطقی است.

امام جمعه موقت شهرضا بیان کرد: بعضی از اداره ها مبالغی را برای ارائه تسهیلات از مردم اخذ می‌کنند اما در مقابل هیچ تسهیلاتی به مردم ارائه نمی‌شود و یا اینکه مبالغ زیادی برای تفکیک اراضی از فرد می‌گیرند اما تفکیکی انجام نمی‌شود.

وی با بیان اینکه مردم در همه زمینه‌ها حتی ایثار جان به میدان آمدند و دولت را همراهی کردند اظهار کرد: باید کارگزاران دولت با مردم همکاری و همدلی کنند و دولتی ها نسبت به مردم همدلی و همزبانی نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × یک =