صفحه اصلی » استان اصفهان » مسئولان باید در عمل به فرمایشات رهبری وحدت خود را بیشتر کنند

مسئولان باید در عمل به فرمایشات رهبری وحدت خود را بیشتر کنند

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: رهبر انقلاب سخنان مهمی درباره تفرقه‌افکنی دشمنان در شرایط فعلی داشتند بنابراین مسئولان باید در عمل به فرمایش ایشان در شرایط فعلی وحدت خود را بیشتر کنند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۴ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز، حمیدرضا فولادگر در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اخیر خود اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب سخنان مهمی درباره تفرقه‌افکنی دشمنان در شرایط فعلی داشتند بنابراین مسئولان باید در عمل به فرمایش ایشان در شرایط فعلی وحدت خود را بیشتر کنند تا خاطرات تلخ گذشته تکرار نشود.

وی افزود: این انتظار می‌رود که پس از سخنان رهبر انقلاب هر کس مسئولیت خود را بپذیرد و به نوبه خود عذرخواهی کند همانطور که رئیس‌ مجلس و نمایندگان حاضر در جلسه روز شنبه طی بیانیه‌ای ضمن اعلام تبعیت از رهنمودهای رهبر انقلاب از خطای خود در این قضیه عذرخواهی کردند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مسئولان باید در ماه‌‌های باقیمانده تا انتخابات اجازه اختلاف‌افکنی به دشمنان ندهند و از احساسات مردم در راستای دامن زدن به اختلافات استفاده نکنند چرا که رهبر انقلاب در سخنرانی پیشین خود این کار را خیانت نامیدند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه چند ماه بیشتر تا پایان کار دولت باقی نمانده است، دولتمردان باید رفع مشکلات را در زمینه‌های اقتصادی را بر هر کار دیگر ترجیح دهند.

فولادگر با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره مذاکره با آمریکا نیز گفت: رهبر انقلاب به روشنی موضع ایران را در قبال مذاکره با آمریکا مشخص کردند.

وی اضافه کرد: مذاکره با آمریکا زمانی مفید است که این دولت استکباری رفتار خود را با ما تغییر داده و از سیاست‌های خصمانه خود در قبال برنامه‌ هسته‌ایران تندروی و قطعنامه های بیهوده دست بردارد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا باید حقوق واقعی ملت ایران را بپذیرد تاکید کرد:  با وضعیت موجود که آمریکا سیاست‌هایی خصمانه‌ای علیه ایران در پیش گرفته است به هیچ عنوان مذاکره با آمریکا امکان‌پذیر نیست  و سخنان رهبر انقلاب در این زمینه فصل‌الخطاب ما قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

8 − هفت =