صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » مسؤولان به فرصت ها و چالش های منطقه خود نگاه ویژه ای داشته باشند/ لزوم اهتمام ویژه به مساله ی اقتصاد ملی

فرمانده سپاه گلپایگان:

مسؤولان به فرصت ها و چالش های منطقه خود نگاه ویژه ای داشته باشند/ لزوم اهتمام ویژه به مساله ی اقتصاد ملی

سرهنگ علیشاهی با تاکید بر شناخت فرصت ها اظهار کرد: نیروی کار فعال، خلاق و مبتکری که در دست داریم و همچنین پیشرفت علمی به دست آمده در دوران تحریم از جمله فرصت هایی هستند که باید به آنها توجه شود و روی این نقاط قوت کار شود.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۴ - سه شنبه ۱۳۹۴/۰۱/۱۸

به گزارش صاحب نیوز فرمانده سپاه گلپایگان در گفت وگو با خبرنگار گلپانا ضمن تبریک سال نو، در مورد تبیین شعار سال چنین بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی ابتدای سال خود با روشن کردن بسیاری چالش ها و موانع بر سر راه نظام و همچنین فرصت های موجود در دست کشور نقشه راه را در جهت رسیدن به آرمان ها و مقاصد نظام در سال جاری بیان نمودند.

سرهنگ محمد اسماعیل علیشاهی تصریح کرد: نتیجه هم دلی و هم زبانی دولت و ملت در سطح جامعه انسجام اجتماعی، هم افزایی و وحدت است که به این وسیله بسیاری چالش ها و مشکلات پیش رو کشور را می توان حل و فصل نمود.

سرهنگ علیشاهی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در مورد ویژگی های مومنان و مسلمانان و معرفی امر به معروف به عنوان مهم ترین این خصائص، حفظ و ایجاد نظام اسلامی را بزرگترین معروف در کلام ایشان دانست و اذعان کرد: شعار امسال رهبری نیز برای ما یکی از معروفاتی است که باید در راس امور قرار گیرد.

فرمانده سپاه گلپایگان با تاکید بر شناخت فرصت ها اظهار کرد: نیروی کار فعال، خلاق و مبتکری که در دست داریم و همچنین پیشرفت علمی به دست آمده در دوران تحریم از جمله فرصت هایی هستند که باید به آنها توجه شود و روی این نقاط قوت کار شود و ما باید عرصه را برای پیشرفت بیشتر آنان فراهم کنیم.

وی در ادامه بیان کرد: از چالش های پیش بینی شده توسط رهبری نیز نباید غافل بود و باید بر روی مساله ی اقتصاد ملی اهتمام ویژه ورزیده شود.

سرهنگ علیشاهی شعار امسال قرارگاه سپاه گلپایگان را (تبعیت محض از ولایت و رهبری برای تحقق هم دلی و هم زبانی ملت و دولت) معرفی کرد و ایجاد وحدت و انسجام در سطح شهرستان را از برنامه های پیش رو خود دانست.

وی در پایان تصریح کرد: تمام مسؤولان باید به فرصت ها و چالش های منطقه خود نگاه ویژه ای داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد