صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » نقد سازنده تاثیر به سزایی در رابطه ی مردم و دولت دارد/ شعار سال با هدف ایجاد انسجام اجتماعی انتخاب شده است

استاد دانشگاه اصفهان:

نقد سازنده تاثیر به سزایی در رابطه ی مردم و دولت دارد/ شعار سال با هدف ایجاد انسجام اجتماعی انتخاب شده است

محسن نصری با اشاره به اینکه نقد سازنده تاثیر به سزایی در رابطه ی مردم و دولت خواهد داشت گفت: با توجه به فرافکنی های دشمنان کشور برای فاصله انداختن میان مردم و دولت باید بهای زیادی به این شعار بدهیم و با دقت بیشتری نقد و عمل کنیم.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۳ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۲۳

به گزارش صاحب نیوز محسن نصری در گفتگو با حیا در خصوص شعار سال 94 گفت: هر ساله رهبر فرزانه ی انقلاب در آستانه ی سال جدید در جهت پیشبرد مصالح و جلوگیری از موانع و مشکلات کشور، شعاری را عنوان می نمایند که در سال جاری نیز در مشهد مقدس و همچنین برای دومین بار در جمع مداحان کشور، بحث شعار همدلی و همزبانی دولت با مردم را مطرح نمودند.

استاد دانشگاه اصفهان افزود: نکته ی اصلی در خصوص این شعار، رابطه ی صلح آمیز و متقابل مردم با اقشار دولت است بدون تحقیر و توهین و اگر نقدی هم از دولت دارند باید بدون تخریب باشدچه بسا امثال من نقدهایی داریم که سعی می کنیم بدون تخریب مطرح شود.

وی خاطر نشان کرد: نقد سازنده تاثیر به سزایی در رابطه ی مردم و دولت خواهد داشت و با توجه به فرافکنی های دشمنان کشور برای فاصله انداختن میان مردم و دولت باید با دقت بیشتری به این شعار بها دهیم و عمل نماییم.

این استاد علوم سیاسی دانشگاه اصفهان عنوان کرد: طبق فرمایشات رهبری، اقشار منتقد مردمی مجرم نیستند که با آنها همانند یک مجرم برخورد کنند و توهین نمایند، شعار امسال حضرت آقا جنبه ی سیاسی دارد و با هدف ایجاد انسجام اجتماعی انتخاب شده است.

نصری گفت: در جهت پیشبرد اهداف کشور و رهایی از دسیسه های دشمن در جهت جدا کردن دولت از ملت و رسیدن به اهداف و آرمانهای عالی کشور، نیازمند بهبود اخلاق سیاسی هم از طرف مردم و هم از طرف دولتمردان هستیم چرا که اگر احترام وجود داشته باشد و توهین به اقشار جامعه صورت نگیرد، قطعا خروجی این شعار با تدبیر رهبر معظم انقلاب، وحدت و انسجام اجتماعی را در پی خواهد داشت و یکپارچگی ملت ایران را بیشتر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

3 + 4 =