صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » ۴۱۰ ماموریت اورژانس ۱۱۵ شهرضا در نوروز امسال

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرضا در گفت و گو با شهرضانیوز گفت:

۴۱۰ ماموریت اورژانس ۱۱۵ شهرضا در نوروز امسال

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرضا گفت: از ابتدا تا پایان تعطیلات نوروزی تصادفات در محورهای مواصلاتی شهرستان شهرضا 4 کشته و 96 مصدوم برجای گذاشت.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۳ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۲۴

به گزارش صاحب نيوز، حجت اله تنهایی در گفتگو با خبرنگار شهرضانیوز بابیان اینکه اورژانس ۱۱۵ شهرستان شهرضا در نوروز امسال در ۷ پایگاه به مسافران و همشهریان خدمت رسانی کرده است، گفت: مرکز پیام و پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهرضا، پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهری شهرضا و پایگاه های اورژانس حوادث بین جاده ای شهرضا سمیرم (کهرویه) ، شهرضا اصفهان (مهیار) ، شهرضا- شیراز (وشاره) ،پایگاه اورژانس شهری شماره ۶ شهرضا( شهر منظریه) و آمبولانس پشتیبان سپاه پاسداران در درمانگاه ثارالله ، ۷ پایگاه اورژانس فعال این شهرستان در طول ایام نوروز بوده اند.

تنهایی افزود: در طول ایام نوروز ۲ هزار و ۹۴۹ تماس تلفنی با ۱۱۵ این شهرستان برقرار شد که از این تعداد ۴۱۰ مورد به اعزام و انجام ماموریت توسط تکنسین های اورژانس پیش بیمارستانی ۱۱۵ منجر شد.

وی میانگین زمان رسیدن به محل حادثه در ماموریت شهری را ۶٫۳ دقیقه و درماموریت جاده ای را ۷٫۸ دقیقه عنوان کرد و گفت: میانگین زمان از لحظه حرکت آمبولانس از محل حادثه تا رسیدن به مرکز درمانی در ماموریت شهری ۷٫۳ دقیقه و در ماموریت جاده ای ۱۵٫۶ دقیقه بوده است.

تنهایی با بیان اینکه مدت زمان استقرار آمبولانس در پایگاه ها در طول ایام نوروز ۹۶۰ ساعت بوده است گفت: تعداد کل ماموریت غیر تصادفی اورژانس پیش بیمارستانی ۱۱۵ شهرضا ۳۱۴ مورد بوده است.

وی گفت: در طول تعطیلات نوروزی در محورهای مواصلاتی شهرستان شهرضا ۴ کشته و ۹۶ مصدوم براثر تصادفات اتفاق افتاد که ۸۰ درصد تصادفات شهری و ۲۰ درصد آن جاده ای بوده است.

وی در پایان گفت: در این مدت ۲ مورد گاز گرفتگی داخل چادر مسافرتی اتفاق افتاد که به بیمارستان منتقل و مداوا شدند.

گفتنی است در تعطیلات نوروزی سال گذشته ۳ کشته و ۵۲ مصدوم براثر تصادفات اتفاق افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد