حیدرپور
۱۱:۲۷ - سه شنبه ۱۳۹۴/۰۱/۲۵

نماینده مردم شهرضا تاکید کرد

لزوم پرهیز از اعمال محدودیت برای اصحاب رسانه و مطبوعات

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از اعمال محدودیت برای اصحاب رسانه و مطبوعات مطابق اصول نظام جمهوری اسلامی پرهیز شود.

به گزارش صاحب نیوز عوض حیدرپور در گفت‌ اظهار کرد: مطبوعات و رسانه‌ها از مهم‌ترین ارکان نظام جمهوری اسلامی به شمار می‌روند و بر اساس قانون هرگونه مشکل‌آفرینی و اعمال محدودیت برای این قشر از جامعه ممنوع است.

وی افزود: اینکه به طور مثال برخی افراد در خصوص انتشار یا عدم انتشار یک خبر تصمیم‌گیری کنند از مصادیق دخالت در حوزه مطبوعات و رسانه‌ها به شمار می‌رود.

نماینده مردم شهرضا در مجلس با اشاره به اینکه رسیدگی به تخلفات اصحاب رسانه و مطبوعات باید در سطح دادگاه صالحه انجام بگیرد، بیان کرد: رسیدگی به این مسائل باید با همکاری و تعامل مجموعه صاحب‌نظران و کارشناسان مجرب و متعهد انجام بگیرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تاکید بر اینکه رسانه‌ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی باید از حمایت‌های لازم برخوردار باشند، متذکر شد: بر همین اساس از فرماندار شهرضا انتظار می‌رود با برگزاری یک نشست با اصحاب رسانه و مطبوعات و مدیران مسئول نشریات محلی نسبت به آگاهی از نقطه نظرات و مشکلات این قشر تلاش‌گر جامعه اهتمام داشته باشند.

حیدرپور اضافه کرد: تقسیم عادلانه امکانات و خدمات بین مجموعه رسانه‌ها زمینه رشد و شکوفایی فرهنگی و اجتماعی شهرستان را به همراه دارد.

فارس