ذوالفقاری
۱۶:۱۳ - جمعه ۱۳۹۴/۰۱/۲۸

امام جمعه ی خوروبیابانک:

آل سعود روی اسلاف خود را سفید کردند/ پیشتازی سپاه در تمامی عرصه ها

حجت الاسلام ذوالفقاری تاسیس سپاه پاسداران در سال ۵۸ را از تدابیر حکیمانه امام خمینی (ره) خواند و گفت: سپاه چه در جنگ تحمیلی و چه در عرصه سازندگی و چه در جنگ نرم پیشتاز بوده است.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیرخور نماز عبادی سیاسی جمعه ی شهر خور به امامت حجت السلام اکبر ذوالفقاری امام جمعه ی شهر خور در جوار بارگاه ملکوتی امامزاده سید داود (علیه السلام) اقامه شد.

خطیب جمعه ی خور صبر و شکیبایی در برابر ناملایمات زندگی و نظم و برنامه ریزی برای دنیا و آخرت را از خصوصیات مومن عنوان کرد.

امام جمعه ی خور با اشاره به نامگذاری سال 94 به دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی گفت: نباید مسائل سیاسی و حزبی در خانواده ها وارد شود و کانون گرم خانواده را متأثر نماید، درک دو طرفه بین والدین و فرزندان ایجاد همدلی و همزبانی خواهد کرد.

وی افزود: مجموعه ی دولت نیز مانند خانواده است، همه ارکان دولت باید همدل و همزبان باشند، شخص رئیس جمهور و وزیر امور خارجه، فرمانداران باید در راه پیشبرد اهداف عالی نظام اسلامی با هم همدل و همزبان باشند.

حجت الاسلام ذوالفقاری تصریح کرد: محور اصلی همدلی و همزبانی شخص رهبری است، همه باید محور را رهبر معظم انقلاب قرار دهند و تنها در این صورت، انسجام، اقتدار و عزت دیده خواهد شد و تمام دشمنان این نظام در برابر این نظام تمکین خواهند کرد.

نماینده ولی فقیه در خوروبیابانک با اشاره به روز ارتش گفت: نامگذاری یک روز در سال به نام ارتش، پاسخی مناسب به وفاداری ارتشیان به آرمان های انقلاب و امام بزرگوارمان بود که بیعت همافران در بهمن 57 بدنه طاغوت را متلاشی کرد و باعث تقویت انقلاب شد.

خطیب جمعه ی خور تاسیس سپاه پاسداران را در سال 58، تدبیر حکیمانه امام خمینی(ره) عنوان کرد و افزود: سپاه چه در جنگ تحمیلی و چه در عرصه سازندگی و چه در جنگ نرم پیشتاز بوده است.

امام جمعه ی خور ضمن محکوم نمودن حملات آل سعود به یمن و بی حرمتی به زائران خانه خدا گفت: دوباره دست کثیف آمریکا و اسرائیل از آستین ریاکاران و سردمداران کشور عربستان و خادمین حرمین شریفین به در آمد و قلب بهترین مسلمانان و عزیزان و میهمانان خدا را نشانه رفت، حقا که وارثان ابی سفیان و ابی لهبان، این رهروان راه یزید روی اسلاف خود را سفید کرده اند.