صفحه اصلی » استان اصفهان » لنجان » دفاع از مظلوم و برائت از مستکبر یک وظیفه شرعی است/ ارتش وسپاه دو بال امنیت کشور

امام جمعه زرین شهر:

دفاع از مظلوم و برائت از مستکبر یک وظیفه شرعی است/ ارتش وسپاه دو بال امنیت کشور

آل سعود بداند اگر اسرائیل در غزه پیروزی بدست آورد شما هم در یمن پیروزی به دست خواهید آورد و بدانید دفاع از مظلوم و برائت از مستکبران یک وظیفه مهم شرعی و اسلامی برای ما خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۷:۲۳ - جمعه ۱۳۹۴/۰۱/۲۸

به گزارش صاحب نیوز به نقل از لنجانا، امام جمعه زرین شهر گفت: در تمامی جنایات روزگار ما حضور آل سعود و وهابی ها مشهود بوده و اگر بخواهیم جنایات آنها را فقط بشماریم هزاران مورد جنایت، ترور و اعمال غیر انسانی را شامل می شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم باقریان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه زرین شهر کشتار مردم بی دفاع در دوره های مختلف را یکی از جنایات این رژیم عنوان کرد و افزود: تخریب آثار مهم اسلامی و دینی از دیگر کارهای زشت  آنها بوده و حتی در مقطعی قصد تخریب قبر پیغمبر را داشتند و وهابی ها با حمایت آل سعود چه آثار ارزشمندی را در مکه و مدینه از بین بردند و اقدام به راه انداختن گروهای متعدد تروریستی مانند القاعده ،طالبان ،جبهه النصره ، داعش و….. وحمله به مردم بی دفاع وبه خاک وخون کشیدن مسلمان ها کردند.

خطیب جمعه زرین شهر ادامه داد: ما پیرو همان امامی هستیم که برای حرمت حرم الهی مکه را به طرف کربلا ترک کرد تا این حرم امن الهی در امان بماند، حالا عده ای به نام خادمان این حرم خود یک جنایتکار واقعی و شیطان صفت شده اند.

وی اظهار کرد: آل سعود بداند اگر اسرائیل در غزه پیروزی بدست آورد شما هم در یمن پیروزی به دست خواهید آورد و بدانید دفاع از مظلوم و برائت از مستکبران یک وظیفه مهم شرعی و اسلامی برای ما خواهد بود.

حجت الاسلام باقریان با اشاره به در پیش بودن ماه رجب و ضرورت بهره برداری معنوی از این ماه عزیز مواردی را تذکر داده و سپس به زندگی امام باقر (ع) وامام هادی (ع) اشاره و برخی از ویژگی های آن امامان همام را مطرح کردند.

امام جمعه زرین شهر با گرامیداشت 29فروردین روز ارتش و دوم اردیبهشت روز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: یکی از مباحث امنیتی هر کشور نیروی های نظامی و انتظامی هستند که در کشور ما نیروهای ارتش و سپاه به مصداق همان فرمایش رهبری عزیز با خواب بیگانه اند و همواره آماده دفاع از کشور اسلامیمان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد