صفحه اصلی » استان اصفهان » دستگیری آشپز سارق آهن‌الات منازل نیمه ساز

دستگیری آشپز سارق آهن‌الات منازل نیمه ساز

سارق حرفه ای که شبانه آهن آلات منازل نیمه ساز را به سرقت برده و در منزل خود انبار کرده بود توسط ماموران پلیس شهرستان شاهین شهر استان اصفهان دستگیر شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۵ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از ایلنا،"سرهنگ غلامعباس بلفکه " فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبراظهار داشت: مأموران در پی اقدامات پلیسی خود دریافتند که فردی به نام "احسان – ع"در زمینه سرقت آهن آلات ساختمان های نیمه ساز شهرک گلدیس این شهرستان فعالیت می کند.

وی افزود: در تحقیقات بیشتر ماموران مشخص شد که این فرد کلیه میلگردهای مسروقه از منازل نیمه ساز را به منزل خود منتقل و در آنجا انبار می کند.

این مقام انتظامی بیان داشت: مأموران پس از کسب اطمینان در خصوص موضوع و با تکمیل تحقیقات با هماهنگی مقام قضایی منزل وی را مورد بازرسی قرار دادند که در نتیجه چندین تن میلگرد و خاموت و سیم حرارتی قطعه،قطعه شده که در داخل پارکینگ منزل انبار شده بود کشف و نامبرده نیز دستگیر شد.

سرهنگ بلفکه با بیان اینکه شغل اصلی متهم آشپزی بوده وهیچ گونه فعالیتی در امر ساخت و ساز ندارد گفت: براساس اعترافات متهم او هنگام روز منازل درحال ساخت فاقد نگهبان که داخل آنها میلگرد و خاموت موجود بوده را رصد کرده و در ساعات پایانی شب به این منازل رفته و با قطعه قطعه کردن میلگردها اقدام به سرقت و انتقال آنها به منزل خود می کرده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تلاش برای شناسایی مالباختگان پرونده ادامه دارد خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات از متهم وی همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

14 − 3 =