صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » زمزمه های خداحافظی مسئول خوش خدمت شهر سین / نگرانی مردم برای معرفی شهردار جدید این شهر

زمزمه های خداحافظی مسئول خوش خدمت شهر سین / نگرانی مردم برای معرفی شهردار جدید این شهر

شهردار شهر سین پس از خدمات زیاد خود برای مردم سین، روزهای آخر خدمت خود در این شهر را سپری می کند و مردم سین همچنان نگران برای معرفی شهردار جدید شهرشان هستند.

تاریخ انتشار: ۰۷:۲۴ - سه شنبه ۱۳۹۴/۰۲/۸

به گزارش صاحب نیوز به نقل از خبرما، طبق اعلام یک منبع آگاه از شهر سین برخوار، چند روزی است که در شهر سین سخن از رفتن شهردار سین می‌باشد.

مهندس فرید شریعت زاده زمانی پا به سین گذاشت که سین هنوز شهر نشده بود و به عنوان روستا شناخته می‌شد. شروع کار وی به عنوان دهیار در دفتر کوچکی در کنار پایگاه بسیج بود که در همان دفتر کوچک شروع به فعالیت کرد تا توانست به کمک مردم شهر و شورای آن، این شهر را که دارای جمعیت زیاد بود از روستایی خارج کرده و عنوان شهر را برای آن به ارمغان بیاوردند. بعد از اینکه سین عنوان شهر را گرفت، مهندس شریعت زاده به عنوان شهردار به کار خود ادامه داد و با تلاش خود و همکاری مردم و مسئولان توانست ساختمانی جدا برای شهرداری شهر سین احداث و راه اندازی کند.

شهردار سین خدمات بسیاری را در این شهر انجام داده است و هم اکنون سخن رفتن وی در میان مردم این شهر شنیده می‌شود و مردم شهر سین منتظر هستند تا ببینند شهردار جدید شهرشان چه کسی می‌باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 − 1 =