دانشگاه-ازاد-شهرضا
۱۶:۱۸ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۲/۹

استاد کالج سنت ماری آمریکا:

ایران در نظم نوین جهانی نقش رهبری دارد

مایکل جونز استاد سابق کالج سنت ماری آمریکا گفت: ایران در نظم نوین جهانی نقش رهبری را دارد و از دیدگاه من ایران رهبر آزادی جهان است.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از شهرضانیوز، مایکل جونز محقق و تحلیلگر آمریکائی که به دعوت گروه آموزشی علوم سیاسی دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا در جمع دانشجویان و اساتید با موضوع ریشه شناسی آمریکائی،صهیونیستی جریان داعش سخنرانی کرد، اظهار داشت: داعش زائیده آمریکا و اسرائیل است و مبنای تشکیل آن پوچ گرائی حاصل از تبلیغات فیلم های هالیوودی است.
وی گفت: جریان داعش نقطه تلاقی و اتصال افرادی است که با ملیت‌های مختلف به هیچ چیزی اعتقاد ندارند و تنها به کسب قدرت از هر طریقی فکر می کنند.
استاد کالج سنت ماری آمریکا افزود: فهم آمریکایی‌ها از ایران و ایرانی ها بر اساس آن چیزی است که فیلم‌های جهت دار هالیوودی در آمریکا تبلیغ کرده اند لذا شناخت صحیحی از جامعه ایرانی ها در آمریکا وجود ندارد.
وی درباره ارتباط فیلم‌های هالیوود و جریان داعش بیان کرد: جریان داعش و ساخت فیلم های هالیوود دو ابزار و وسیله در دست دولت آمریکا و اسرائیل برای سرنگونی حکومتهائی است که خلاف میل آنها عمل می کنند
مایکل جونز حوادث انتخابات سال ۲۰۰۹ ایران را نتیجه دخالت آمریکا از طریق ساخت دو فیلم توسط هالیوود قبل از انتخابات برای تاثیر گذاری بر مردم ایران و تشویق آنان به ایجاد هرج و مرج به منظور ساقط کردن حکومت ایران بیان کرد.
وی اظهار کرد: ایران به دلیل وجود ولایت فقیه و ظهور انقلاب سال ۱۹۷۹ تنها کشوری است که در مقابل تهاجم فرهنگی هالیوود و انقلاب جنسی دهه ۱۹۶۰ آمریکا برای ترویج فساد و فحشا عکس العمل نشان داده است و این مقاومت تا امروز ادامه دارد.
محقق آمریکایی با اشاره به بحران ایجاد شده در آمریکا از ناحیه صهیونیست ها گفت: نتانیاهو بدون دعوت قبلی در کنگره آمریکا بر علیه بیانیه لوزان سوئیس سخنرانی می کند و برای رییس جمهور آمریکا خط و نشان می کشد چون صهیونیست‌های آمریکا ثروتمند ترین افراد جامعه هستند و با قدرت پول در تمام امور دخالت می کنند.
سردبیر مجله جنگ های فرهنگی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان در باره نقش و جایگاه ایران در نظم نوین جهانی گفت: من معتقدم ایران نقش رهبری دارد و رهبر آزادی جهان هم محسوب می شود.
دانشگاه-ازاد-شهرضا