صفحه اصلی » سیاسی » طلا:هاشمی خواهد آمد/ برخی ها ناز دارند!

طلا:هاشمی خواهد آمد/ برخی ها ناز دارند!

هیچ جبهه ایی حاضر نیست که عرصه انتخابات را از دست دهد تمام موضوعاتی که شما می بینید نشان دهنده تست و ناز سیاسی است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۶ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز ، حسین طلا نماینده مردم تهران در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ندای انقلاب در خصوص حضور اصولگرایان و اصلاح طلبان در انتخابات آینده گفت: انتخابات آینده آرایش کامل است، یعنی هیچ جبهه ایی حاضر نیست که عرصه انتخابات را از دست دهد تمام موضوعاتی که شما می بینید نشان دهنده تست و ناز سیاسی است.

*اصولگرایان سنتی پشت هاشمی هستند

وی در خصوص حضور  هاشمی رفسنجانی در انتخابات گفت: فضای کنونی نشان دهنده حضور  هاشمی است و کارگزاران، اصلاح طلبان و تعدادی از اصولگرایان سنتی پشت ایشان قرار خواهند گرفت،مگر اینکه اتفاق خاصی بیافتد.

*اصولگرایان با کسی عهد و اخوت نبسته است

نماینده مردم تهران اظهار داشت: اطاعت از فرامین رهبری معیار اصلی اصولگرایان است و جریان اصولگرایی با کسی عهد و اخوتی نبسته و نخواهد بست.

عضو جبهه پایداری تصریح کرد: اصول گرایان پشت سر ولایت محکم خواهند ایستاد و  اجازه نخواهند داد که مشکل خاصی در انتخابات آینده ایجاد شود.

*شکل گیری فضای انتخابات آینده از نفاق

طلا در پایان با بیان اینکه احساس می کنم در انتخابات آینده  فضایی شبیه نفاق شکل بگیرد، خاطرنشان کرد: حضرت آیت الله مصباح در دیدار با اعضای جبهه پایداری فرمودند  کسی که به کلاس دوم می رود امتحانش از کلاس اول سخت تر خواهد بود، سوم از دوم، چهارم از سوم و این طبیعی است که امتحان سال ۹۲ از امتحان سال ۸۸ قطعا سخت تر خواهد بود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پانزده + 11 =