81583269-6408806
۱۶:۴۰ - جمعه ۱۳۹۴/۰۲/۱۱

امام جمعه گلپایگان:

دشمنان تسلیم شدن ایران را می خواهند/ اگر از ما تبعیت بخواهند جای مصالحه نیست

حجت الاسلام اسماعیلی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: ایشان از ابتدا به این مذاکرات خوش بین نبودند و تاکیدشان بر مذاکراتی بود که اگر نرمشی هم در آن صورت می گیرد قهرمانانه باشد و اکنون اگر دشمن از ما تبعیت بخواهد جای مصالحه نیست.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از گلپانا، امام جمعه گلپایگان در خطبه های این هفته نماز جمعه این هفته گفت: مسئولان ما هوشیار باشند اگر بر سر میز مذاکره بخواهند چیزی را بر ما تحمیل کنند طبق حکم دین و خدا جای ادامه دادن نیست.

حجت الاسلام محمدرضا اسماعیلی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: ایشان از ابتدا نیز به این مذاکرات خوش بین نبودند و تاکیدشان بر مذاکراتی بود که اگر نرمشی هم در آن صورت می گیرد قهرمانانه باشد و اکنون اگر دشمن از ما تبعیت بخواهد جای مصالحه نیست.

وی افزود: دشمنان تسلیم شدن ایران را می خواهند که به دنیا بگویند سرانجام هر انقلابی تسلیم شدن مقابل آنهاست.

امام جمعه گلپایگان تصریح کرد: با دشمن صحبت کردن اقتضای خاص خود را دارد؛ مسئولان و وزیر خارجه حتی باید در حرکات، خنده، اخم وابسته به شرایط عمل کنند.

وی تصریح کرد: با متکبر باید متکبر بود و مهندسی رفتار را با توجه به آیات قرآن مجید باید رعایت کرد.

حجت الاسلام محمدرضا اسماعیلی با تاکید بر لزوم تغییر فرهنگ های اشتباه و اسراف در مجالس گفت: اقتصاد مقاومتی باید از زندگی و مهمانی های ما شروع شود و در جامعه گسترش یابد.

وی افزود: بهتر است دل به این مجالس و مذاکرات بسته نشود و در سطح کشور اقتصاد مقاومتی تقویت شود و اگر نفتی که در دست داریم خود به جنس قابل مصرف تبدیل کنیم در آن صورت دنیا به ما وابسته خواهد شد.