امام جمعه بادرود
۱۷:۱۷ - جمعه ۱۳۹۴/۰۲/۱۱

امام جمعه بادرود:

توجه به وضعیت معلمان آینده فرهنگی جامعه را تضمین می کند/ نقش پررنگ کارگران در تحقق اقتصاد مقاومتی

حجت الاسلام قاسمی نقش پررنگ کارگران در اقتصاد مقاومتی را انکار ناپذیر دانست و گفت: امروز وظیفه داریم از تولید داخلی حمایت کنیم تا ضمن اشتغال‌زایی مسیر استقلال، اقتدار و پیشرفت را ادامه دهیم و مهمتر اینکه اقتصاد مقاومتی با حمایت از کارگران و تولیدات داخلی تحقق می‌یابد.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از نطنزنا، امام جمعه بادرود در خطبه ها ی این هفته نماز جمعه با تبریک فرارسیدن روز کارگر، روز معلم و به ویژه ولادت امام علی (ع) و روز پدر اظهار کرد: زندگی امیرالمومنین (ع) سراسر الگوست و این سیره می تواند بهترین مبنا برای تشکیل حکومت اسلامی در جوامع باشد و بدون شک پیروی از سیره و سبک زندگی ایشان انسان ها را در دو عالم سعادتمند می کند.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی در ادامه به مناسبت روز ملی خلیج فارس گفت: خلیج همیشه فارس ایران نشانی از عظمت و سرافرازی ملت ایران دارد؛ این یک واقعیت تاریخی است که هویت یک منطقه در آن هویداست و امکان انکار آن از سوی هیچ کس وجود نداشته، ندارد و نخواهد داشت.

وی به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگران اشاره کرد و گفت: ایشان در این دیدار “توجه و تمرکز بر تولید را علاوه بر حل مشکلات اقتصادی، موجب «احساس عزت و استغنای ملی» برشمردند و گفتند” استحکام ساختار داخلی قدرت از جمله در زمینه اقتصادی، موجب تقویت مذاکره کنندگان پشت میز هر مذاکره ای می شود و الا طرف مقابل مدام شرط و شروط می گذارد و حرف های مفت و بی ربط می زند.

امام جمعه بادرود نقش پررنگ کارگران در اقتصاد مقاومتی را انکار ناپذیر دانست و گفت: امروز وظیفه داریم از تولید داخلی حمایت کنیم تا ضمن اشتغال‌زایی مسیر استقلال، اقتدار و پیشرفت را ادامه دهیم و مهمتر اینکه اقتصاد مقاومتی با حمایت از کارگران و تولیدات داخلی تحقق می‌یابد.

خطیب جمعه بادرود در ادامه سخنان خود با گرامیداشت یاد و نام شهید مطهری و هفته معلم تصریح کرد: شهید مطهری منشا بسیاری از اخلاق حسنه و نیکو بود و خدمات ارزنده ای به نظام اسلامی ارائه کرد و معلمان جامعه اسلامی ما باید سیره این استاد شهید را الگوی خود قرار دهند.

حجت الاسلام قاسمی خاطر نشان کرد: معلمی شغل انبیاء است که هدایت و تربیت نسل های جامعه را بر عهده دارد و بدون شک توجه به وضعیت این قشر از افراد، آینده فرهنگی جامعه را به نحو مطلوب تضمین می کند.