صاحب نیوز

IMG_8374

در مراسمی با حضورمدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد؛

تقدیر از مربیان، قهرمانان و دست‌اندرکاران بسکتبال اصفهان

مراسم تجلیل از مدیران، مربیان، قهرمانان و دست اندرکاران هیأت بسکتبال استان اصفهان برگزار شد.

کدخبر: 219519
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ @ ۰۸:۳۴


به گزارش صاحب نیوز به نقل از میدان نیوز، مراسم تقدیر از مدیران، روسا، مربیان، قهرمانان و دست اندرکاران هیأت بسکتبال استان اصفهان از ساعت 16 امروز سه‌شنبه 15 اردیبهشت ماه در هتل پیروزی اصفهان برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر تجلیل از مسئولان هیأت بسکتبال استان، تنی چند از روسای هیأت‌های شهرستانی و پیشکسوتان این رشته، از تیم‌های مینی بسکتبال، نونهالان، نوجوانان و جوانان دختر اصفهان و تیم جوانان پسر اصفهان که موفق به کسب عناوین برتر در مسابقات قهرمانی کشور سال 93 شده بودند تقدیر شد.

محمد سلطان‌ حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم پشت تریبون رفت اما با بیان اینکه شاگردی دکتر مهدی نمازی‌زاده و جلال امجد از افتخارات وی است، ترجیح داد تریبون را در اختیار پیشکسوتان قرار دهد.

نمازی‌زاده: بسکتبال اصفهان همیشه رقیب جدی پایتخت بوده است

سپس مهدی نمازی‌زاده پیشکسوت بسکتبال اصفهان و استاد دانشگاه در سخنانی اظهار داشت: در زمانی که ما بسکتبال را شروع کردیم مرسوم بود که مسابقات به شکل رقابت‌های استانی برگزار می‌شد ولی با وجود امکانات بیشتر تیم‌های تهرانی نسبت به شهرستان‌ها، کم‌کم بسکتبال اصفهان به رقیبی جدی برای تهران تبدیل شد و این دو تیم در فینال مسابقات کشوری همیشه برابر هم قرار می‌گرفتند.

وی ادامه داد: لیگ برتر بسکتبال خوبی‌های زیادی دارد اما از طرفی، بر ماهیت استانی بودن این رشته سایه انداخته و باعث شده بسکتبالیست‌ها به تیم‌هایی که قرارداد بالاتری با آنها می‌بندند جذب شوند.

نمازی‌زاده گفت: اگر همین الان بازیکنان شاخص اصفهانی که در تیم‌های دیگر کشور بازی می‌کنند در یک تیم اصفهانی جمع شوند هیچ تیمی در ایران حریف آنها نمی‌شود.

گفتنی است، در این مراسم علاوه بر مسئولان هیأت بسکتبال استان و اداره‌کل ورزش و جوانان، امیر جوکار فرمانده منطقه پدافند هوایی مرکزی شهید نصر اصفهانی و سرهنگ توکلی جانشین فرماندهی این منطقه، حاج محمد لوافان خیر ورزش‌یار، مهران جلائی معاون سیمای مرکز اصفهان و مسعود صالحی مدیرعامل باشگاه ریف هم حضور داشتند.