حجت الاسلام میرزایی-بادرود
۱۷:۰۱ - جمعه ۱۳۹۴/۰۲/۱۸

امام جمعه موقت بادرود:

منویات اخیر رهبری فصل الخطاب تیم مذاکره کننده قرار گیرد/ ضرورت حمایت همه جانبه از مردم مظلوم یمن

حجت الاسلام میرزایی گفت: تیم مذاکره کننده همواره منویات رهبر انقلاب و به خصوص فرمایشات اخیر ایشان را به عنوان فصل الخطاب مد نظر داشته باشند چرا که فقط در این صورت می توانند به پیروزی نهایی در این مذاکرات دست یابند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از نطنزنا، امام جمعه موقت بادرود در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تجلیل از مقام معلم و با اشاره به اهمیت و ارزش علم در قرآن اظهار کرد: معلم زمانی دارای ارزش و منزلت می شود که دعوت به خیر و خوبی نماید و خشیت الهی داشته باشد.

حجت الاسلام محمد میرزایی ضمن گرامیداشت یاد و نام شهید مطهری افزود: علم و ایمان همراه با بصیرت و تعبد از دلایل محبوبیت این شهید بزرگ تاریخ اسلام شد.

وی در ادامه سخنان خود حمله ددمنشانه رژیم آل سعود به مردم یمن را کمک به دشمنان اسلام در راستای رسیدن به اهداف شوم خود دانست و بیان کرد: رژیم آل سعود یک رژیم پوسیده و فاسدی است که هر روز به سقوط نزدیک تر می شود.

خطیب موقت جمعه بادرود حمایت همه جانبه مسلمانان جهان از مردم بی دفاع یمن را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: عاقبت این حملات غاصبانه یقینا شکست مفتضحانه آل سعود خواهد بود.

وی تصریح کرد بر طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب ما موافق مذاکره زیر شبحِ تهدید نیستیم؛ مسئولان سیاست خارجی و مذاکره کنندگان باید خطوط قرمز و اصلی را به دقت رعایت کنند و همزمان با ادامه مذاکرات، باید از عظمت و هیبت ملت ایران نیز دفاع کنند و زیر بار هیچ تحمیل، زور، تحقیر و تهدیدی نروند.

وی خطاب به تیم مذاکره کننده گفت: همواره منویات رهبر انقلاب و به خصوص فرمایشات اخیر ایشان را به عنوان فصل الخطاب مد نظر داشته باشند چرا که فقط در این صورت می توانند به پیروزی نهایی در این مذاکرات دست یابند.

حجت الاسلام میرزایی در ادامه از راه اندازی کارناوال های عروسی در بادرود و ایجاد مزاحمت برای مردم و همچنین زیر پا گذاشتن ارزش ها انتقاد کرد و خواستار برخورد جدی مسئولان مربوطه نسبت به این معضل اجتماعی شد.

وی در پایان توصیه کرد تا از این به بعد به خاطر گرمی هوا مراسم اربعین درگذشتگان در بادرود شب ها برگزار شود.

به گزارش نطنزنا در پایان اقامه نماز جمعه در بادرود نمازگزاران با شرکت در تظاهرات، جنایات آل سعود بر ضد مردم مظلوم یمن را محکوم کردند.