در حمایت از مردم مظلوم یمن؛

فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر آل سعود در شاهین شهر طنین انداز شد/ گزارش تصویری

مردم انقلابی و همیشه در صحنه شاهین شهر، همزمان با سراسر کشور امروز پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت تهاجم وحشیانه رژیم آل سعود به مردم بی دفاع یمن راهپیمایی کرده و اقدامات آل سعود را محکوم کردند.

عکاس:

به گزارش صاحب نیوز به نقل از شاهین نا؛ به دنبال حملات وحشیانه رژیم آل سعودی به کشور یمن و کشتار بی رحمانه مردم مسلمان این کشور، مردم خداجو و انقلابی شاهین شهر پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با سردادن شعارهای «جنایت سعودی، جنایت آمریکاست»، «سعودی جنایت می کند، آمریکا حمایت می کند» تجاوز وحشیانه آل سعود را محکوم کردند.

این راهپیمایی در شاهین شهر با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مدیران ادارت پس از برگزاری نماز جمعه از مصلی نماز جمعه به سمت سه راه فردوسی این شهر برگزار شد.

نمازگزاران و راهپیمایان با شعارهای جنایت سعودی، جنایت آمریکاست، سعودی جنایت می کند، آمریکا حمایت می کند از عربستان و هم پیمانانش ابراز انزجار کردند.

در پایان راهپیمایی پس از قرائت بیانیه و تایید بندهای آن با تکبیر الله اکبر شرکت کنندگان، پرچم های رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل به آتش کشیده شد.