صفحه اصلی » استان اصفهان » مجموعه نمایشگاهی امواج بیداری اسلامی برگزار می شود

از 6 الی 11 اسفندماه در مساجد سپاهان شهر

مجموعه نمایشگاهی امواج بیداری اسلامی برگزار می شود

: نمایشگاه امواج بیداری اسلامی با همکاری علمی خانه مشروطیت اصفهان و به همت پایگاه بسیج امام خامنه ای در مسجدالنور و مسجد صاحب¬الزمان سپاهان شهر بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می گردد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز علیرضا شریف منش مدیر مجموعه نمایشگاه های «امواج بیداری اسلامی» سپاهان شهر گفت: آشناسازی نسل جوان با پیشینه بیداری اسلامی از مهمترین اهداف این نمایشگاه است.

وی افزود: با توجه به تحولات صورت گرفته در منطقه ضروری است این تحولات منطقه که ناشی از انقلاب اسلامی ایران است برای نسل جوان رمزگشایی و توضیح داده شود.

شریف منش با اشاره به نظریه چهار موج بیداری اسلامی اظهار داشت: اطلاعات این نمایشگاه در قالب پوستر و برگرفته از نظریات اندیشمندان و متفکرانی مانند دکتر موسی نجفی و دکتر موسی فقیه حقانی است.

وی حمله ناپلئون به مصر را سرآغاز بیداری اسلامی خواند و تصریح کرد: تا زمان تحریم تنباکو موج اول، از تحریم تنباکو تا نهضت مشروطه موج دوم، از نهضت مشروطه تا انقلاب اسلامی موج سوم بیداری اسلامی تعریف می شود.

مدیر مجموعه نمایشگاهی امواج بیداری اسلامی سپاهان شهر ادامه داد: از انقلاب اسلامی موج چهارم بیداری شروع می شود.

شریف منش همچنین پخش کلیپ و نماهنگ را از سایر بخش های این نمایشگاه خواند و تصریح کرد: نمایشگاه امواج بیداری اسلامی با همکاری علمی خانه مشروطیت اصفهان و به همت پایگاه بسیج امام خامنه ای در مسجدالنور و مسجد صاحب­الزمان سپاهان شهر بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

19 − هجده =