صفحه اصلی » سیاسی » تعبیر جدید برای احمدی نژاد و مشایی

تعبیر جدید برای احمدی نژاد و مشایی

آنها در طول هفت سال گذشته، نتوانستند نسخه‌ای برای مشایی و جدایی لاله و لادن بپیچند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز، مجله ضمیمه ای با عنوان"متن" که در زمینه های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی منتشر می شود؛ طی مطلبی عنوان قابل تاملی را به رئیس جمهور و مشایی نسبت داد.

در بخشی از مطلبی که در خصوص بازگشت رسانه ای مشایی تنظیم شده بود آمده است: همزمان با بازگشت مشایی و احمدی‌نژاد، کمپینی رسانه‌ای برای دعوت از مشایی شکل گرفت که پوستری قابل تامل نیز طراحی کرده بودند. در این پوستر که توسط حامیان مشایی منتشر شده بود، در کنار عبارت یا اباصالح المهدی، جمله «خدایا بر آستانت برای آفرینش اسفندیار رحیم‌مشایی سجده شکر می‌گزاریم» قرار داشت!

در هر صورت، اصولگرایان و حتی اصلاح‌طلبان، دولت را مصمم به ورود به انتخابات می‌دانند. به باور آنان، مشایی گزینه اصلی آنان برای انتخابات ریاست‌جمهوری است. شدت نگرانی‌ها در این باره به حدی است که مدعوین همایش جبهه پایداری نیز بارها به آن اشاره کرده‌اند.

آنها در طول هفت سال گذشته، نتوانستند نسخه‌ای برای مشایی و جدایی لاله و لادن بپیچند. حالا باید دید در این مدت کوتاه باقی‌مانده تا خرداد سال 92، چه فکری برای یار محبوب احمدی‌نژاد خواهند کرد. از آن مهم‌تر اینکه آیا باور قطعی اصولگرایان، رقیبی به اسم مشایی است یا این احتمال را هم در نظر می‌گیرند که نامزد نهایی دولت، فردی غیر از اسفندیار است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سیزده + 7 =