images
۰۸:۳۶ - پنجشنبه ۱۳۹۴/۰۲/۲۴

رئیس دانشگاه ایلیای هلند:

طب معصومین باید جایگزین طب شیمیایی و مضر رایج در دنیا شود

متاسفانه در دنیا سال ها طبابت برخی پزشکان طب سنتی به دلیل سیاست عده ای سرمایه دار که با هدف ثروت اندوزی بیشتر با درآمد هایی که با تولید داروهای شیمیایی کسب می کردند ممنوع شد تا داروهای شیمیایی بازار را اشباع کند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از گلپاناامام جمعه سابق لندن و رئیس دانشگاه ایلیای هلند گفت: طب معصومین باید جایگزین طب شیمیایی و مضر رایج در دنیا شود، متاسفانه در دنیا سال ها طبابت برخی پزشکان طب سنتی به دلیل سیاست عده ای سرمایه دار که با هدف ثروت اندوزی بیشتر با درآمد هایی که با تولید داروهای شیمیایی کسب می کردند ممنوع شده بود.
دکتر جان کاظمی در سخنرانی خود در مسجد جامع گلپایگان در مورد طب سنتی اظهار داشت: امروزه شرکت های تولید کننده دارو ثروت مند ترین کشور های دنیا هستند که با هدف تولید سود بازار دنیا را اشباع کردند و ما غافل از اینکه داروهای شیمیایی شاید در بدن بهبود مقطعی ایجاد کند ولی برای سایر اعضای دیگر باعث ایجاد بیماری جدید میگردد.
وی افزود: با دور شدن ما از طب معصومین و الهی که با قیمت پایین در اختیار ما قرار می گیرد هزینه هایی گزاف برای درمان بیماری به عده ای ثروت اندوز میپردازیم این در حالی است که ساختار این داروها به دلیل آسیب زدن به سایر اعضا زمینه همیشه بیمار بودن ما را فراهم می کند.
امام جمعه سابق هلند تصریح کرد: متاسفانه بازار ایران و کشورهای مسلمان پر شده از محصولاتی که استفاده از آنان برای یک مسلمان به دلیل درامد زایی این محصولات برای کشورهای دشمن مسمانان جایز نیست و ما غافل از اینکه گاهی شکم هایمان از حرام پر میشود روحیه دینی در وجودمان تضعیف می شود.
رئیس دانشگاه ایلیای هلند بیان کرد: متاسفنه چای که نوشیدنی ایرانیان شده به دلیل وجود مقدار زیاد کافئین درون آن برای سلامتی بسیار مضر است و افزود، نوشابه و چای به دلیل وجود کافئین درآن سرطان زاست.
وی یاداور شد: چای فرهنگ وارد شده توسط کشور انگلیس است این در صورتی است که در کشور انگلیس کسی خودش از این نوشیدنی استفاده نمی کند.

امام جمعه سابق هلند تصریح کرد: استفاده نان با سبوس باعث این می شود به بیماری سرطان کمتر دچار شوید و افزود ، نی شکر برای 70 بیماری شفاست این در حالی است که شکر سفید و آرد سفید و بدون سبوس زهر سفید است.
رئیس دانشگاه ایلیای هلند با اشاره به قرآن درمانی گفت: امروزه ثابت شده است که امواج بر بدن و بیماری تاثیر می گذارد و افزود، قرائت و معانی و نفوس قران بر روی بیماری ها و بدن تاثیر می گذارد.

وی در پاسخ سوالات حضار در مورد بیماری ها در مورد علاج آنها با طب سنتی بیان کرد: از امام علی (ع) منقول است نخود برای کمردرد بسیار نافع است و البته بهتر است برای اینکه هیچ گاه در سنین بالا دچار خمیدگی کمر نشوید نخود پخته شده و کوبیده را با کنجد اضافه و مقداری روغن زیتون به آن افزوده و صبحانه میل شود.

دکتر جان کاظمی در بیان علاج بیماری چربی خون اظهار داشت: سنائ مکی باعث شست و شو معده و کاهش چربی می شود و البته بهتر است 3 روز یک بار مصرف شود.

رئیس دانشگاه ایلیای هلند عنوان کرد: مخلوط کاسنی و روغن بنفشه و مالش آن روی پیشانی باعث قطع شدن تب می شود.

امام جمعه سابق هلند دم کرده برگ زیتون وانجیل را با مقداری کاسنی چای قرآنی نامید که بسیار نافع است و افزود، چای زنجبیل باعث بهبود درد گلو، هاضمه و زانو می شود.

وی عنوان کرد: ناهار وعده غذایی است که در سیره اهل بیت وجود ندارد و باید از فرهنگ ما حذف شود و دو وعده غذا برای بدن کافی است.

دکتر جان کاظمی افزود: استفاده از آب جوشیده شده وگرم شفای 360 بیماری است.

رئیس دانشگاه ایلیای هلند در مورد روزه تصریح کرد: افرادی که روزه می گیرند در مقابل افرادی که نمی گیرند سه یا چهار برابر توانایی بدنی بیشتری دارند و روزه گرفتن باعث ازدیاد طول عمر می شود و در ادامه گرفتن سه ماه روزه برای افرادی که زخم معده دارند را بسیار نافع دانست و خاطر نشان کرد این در صورتی است که متاسفانه پزشکان برای افراد زخم معده دار روزه را ممنوع می داند.

امام جمعه سابق هلند خوردن پیاز و قارچ و سبزی خرفه را بهترین داروی دیابت دانست.

دکتر جان کاظمی در پایان خوردن آویشن و نمک قبل از غذا را درمان سرد مزاجی بیان کرد.