حجت الاسلام قاسمی - بادرود
۱۶:۱۷ - جمعه ۱۳۹۴/۰۲/۲۵

امام جمعه بادرود:

آل سعود چهره عرب جاهلیت را سفید کرده است/ ضرورت اصلاح تعرفه برق گرمسیری بخش امامزاده نطنز

حجت الاسلام قاسمی با بیان اینکه آل سعود چهره عرب جاهلیت را با کشتار زنان و کودکان بیگناه سفید کرده است گفت: آنچه این رژیم را دیوانه و عصبانی کرده صبر و استقامت مردم بزرگ یمن است و یقیننا بر پایه همین صبر و استقامت پیروزی نهایی نصیب آن ها خواهد شد.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از نطنزنا، امام جمعه بادرود در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تبریک مبعث پیامبر بزرگ اسلام (ص) اظهار کرد: بعثت نبی اکرم (ص) راه سعادت بشریت را هموار کرد و ما برای ماندن در مسیر سعادت باید تلاش کنیم سیره و روش الهی حضرت محمد (ص) را در زندگی خود جاری و ساری سازیم.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی در ادامه با اشاره به جنایات رژیم فاسد آل سعود در یمن و با تاکید بر اینکه این رژیم چهره عرب جاهلیت را با کشتار زنان و کودکان بیگناه سفید کرده است گفت: آنچه آل سعود را دیوانه و عصبانی کرده صبر و استقامت مردم بزرگ یمن است و یقیننا بر پایه همین صبر و استقامت پیروزی نهایی نصیب آن ها خواهد شد.

وی همچنین به روز جهانی خانواده اشاره و تصریح کرد: خانواده اصلی ترین رکن در جامعه است که اصلاح و افساد جامعه به آن بستگی دارد؛ افراد باید در خانواده حرمت یکدیگر را حفظ کنند و والدین نیز با رعایت ادب، صداقت، ایمان و پاکیزگی الگویی برای فرزندان خود باشند.

خطیب جمعه بادرود در ادامه با طرح این سوال که چه کنیم تا فقر و بدبختی به خانه رسوخ نکند بیان داشت: امام کاظم (ع) در این باره می فرمایند: فرزندان خود را اگر پسر هستند محمد، احمد، علی، حسن، حسین، طالب و عبداله و اگر دختر است فاطمه نامگذاری کنید.

وی در ادامه به ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات اشاره کرد و گفت: روز جهانی ارتباطات روز تولد ارتباط انسان هاست چراکه چند هزار سال بود که مردم زندگی می کردند ولی از همدیگر خبر نداشتند و امروزه به برکت وجود همین ارتباطات پیشرفته دنیا به دهکده ای تبدیل شده که افراد در کوچکترین زمان از رویدادها و حوادث جهان با خبر می شوند و البته باید حواسمان به اثرات سوء این ارتباط در افراد، خانواده و جامعه نیز باشیم.

امام جمعه بادرود در ادامه سخنان خود به گرمای بیش از حد هوا در بخش اشاره کرد و خطاب به مسئولان افزود: در فصل تابستان مردم شهر بادرود دمای بالای ۵۰ درجه را تجربه می‌کنند و ضرورت دارد مسئولان وزارت نیرو در محاسبه تعرفه برق بخش امامزاده تجدید نظر کنند.

قاسمی در پایان خطاب به تیم مذاکره کننده تاکید کرد: خواسته ما از شما همان خواسته رهبر معظم انقلاب است باید مواظب طرف مقابل باشید؛ غربی ها از انقلاب و اسلام سیلی خورده اند؛ مشکل آنها با اسلام و انقلاب است نه چیز دیگر؛ تیم مذاکره کننده باید از اقتدار و عظمت ایران اسلامی دفاع نماید و اگر این تیم کوچکترین انحرافی را از خط قرمز دید باید به شدت مقابل آن بایستد.