DSC_0977-400x280
۱۶:۳۰ - جمعه ۱۳۹۴/۰۲/۲۵

امام جمعه ی خور:

مذاکره کنندگان دشمن را دشمن بدانند/ سرنوشت آل سعود محکوم به شکست است

حجت الاسلام ذوالفقاری با اشاره به اهمیت هوشیاری در مذاکرات هسته ای تصریح کرد: مسئولان دشمن را دشمن بدانند و نگاه کنند ظرف این سی و چند سال چه کسی با ملت ایران دشمنی کرده است.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیرخور نماز عبادی سیاسی جمعه ی شهر خور به امامت حجت الاسلام اکبر ذوالفقاری امام جمعه ی شهر خور در جوار بارگاه ملکوتی امامزاده سید داود (علیه السلام) برگزار شد.

خطیب جمعه ی خور با اشاره به ابعاد شخصیتی نبی مکرم اسلام (صلی الله علیه و اله) گفت: پیامبر مکرم اسلام الگو و اسوه بود برای انسان هایی که دنبال راه مستقیم می گردند و هدف از بعثت، اتمام اخلاق و اتمام نعمت بود.

حجت الاسلام ذوالفقاری با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با رئیس جمهور عراق گفت: رهبر معظم انقلاب ابتکار دولت عراق برای به صحنه آوردن مردم و استفاده از نیروهای مردمی را ستودند.

امام جمعه ی خور همسویی آل سعود با رژیم صهیونیستی و آمریکا که کانون فتنه هستند را محکوم به شکست دانست و اظهار کرد: حکام آل سعود باید به خاطر نسل کشی، جنگ و تجاوز به یک کشور مستقل محاکمه شوند و این جزیی از مطالبات عمومی ملت های آزاده جهان است.

وی افزود: مسئله یمن امروز یک مسئله انسانی است و رساندن غذا و دارو تنها عامل جلوگیری از بحران انسانی برای این کشور مظلوم و جنگ زده است و حرکت کشتی کمک های مردمی ایران باید تیدیل به حرکت انسانی منطقه ای و جهانی شود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان خوروبیابانک جسارت اعلام حکم اعدام شیخ نمر، روحانی شیعی عربستان را محکوم کرد و نسبت به عوارض ظالمانه آن نسبت به حکام آل سعود هشدار داد.

حجت الاسلام ذوالفقاری با اشاره به اهمیت هوشیاری در مذاکرات هسته ای تصریح کرد: مسئولان دشمن را دشمن بدانند، نگاه کنند ظرف این سی و چند سال چه کسی با ملت ایران دشمنی کرده است، موضوع از عدم اعتماد گذشته است و آن ها دشمن ما هستند و با ما دشمنی می کنند، طرف مذاکره کنند را دشمن بدانند و فریب دشمن را نخورند، دشمن از مذاکرات قصد فریب دارد، دست دوستی می دهند اما خنجر زهر آلود آماده کرده اند که در اولین فرصت ضربه بزنند.

خطیب جمعه ی خور نرمش قهرمانانه را نشان دادن اقتدار جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: دفع دشمنی در اقتدار ماست، مذاکره کنندگان به دعوت نقدی آن ها توجه نکنند و تنها به عمل نقدی آن ها توجه کنید.

امام جمعه ی خور با اشاره به روز جهانی موزه و میراث فرهنگی گفت: میراث فرهنگی ما مکتب هدایت بخش اسلام است، میراث فرهنگی ما مساجد؛ امامزادگان و جنگ تحمیلی، شهدا، گلزار های باطراوت شهدا و خانواده های شهدا هستند و مسئولان شهرستان باید ضمن توجه به فرهنگ، به میراث ارزشی این شهرستان اهمیت دهند.