صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » اعدام شیخ نمر، آل سعود را به سقوط می کشاند/ تبلیغات بی موقع خلاف قانون است

امام جمعه موقت گلپایگان:

اعدام شیخ نمر، آل سعود را به سقوط می کشاند/ تبلیغات بی موقع خلاف قانون است

حجت الاسلام عباسی با اشاره به احتمال اجرایی شدن حکم اعدام آیت الله شیخ نمر گفت: اگر این اعدام اتفاق بیافتد زمینه سقوط آل سعود، با توجه به اختلافات درونی آن ها شکل خواهد گرفت.

تاریخ انتشار: ۱۶:۴۵ - جمعه ۱۳۹۴/۰۲/۲۵

به گزارش صاحب نیوز به نقل از گلپانا امام جمعه موقت گلپایگان گفت: ایران حمایت های غیر نظامی و بشر دوستانه خود را به یمن خواهد فرستاد و اقدامات اخیر دولت عربستان نه تنها کشور ما را از کمک باز نمیدارد بلکه دولت ایران به این اقدامات در صورت لزوم پاسخ دندان شکن می دهد.

حجت الاسلام مصطفی عباسی در سخنان امروز خود در مصلی شهر گلپایگان با اشاره به حمایت های بشر دوستانه ایران به مردم یمن و اعزام پزشک و محموله دارویی به این کشور و ممانعت دولت عربستان و درخواست بازدید از کشتی های ایرانی، تصریح کرد: این مسائل نه تنها کشور ما را از کمک باز نمی دارد بلکه دولت ایران به این اقدامات در صورت لزوم پاسخ دندان شکن می دهد.

وی با مذمت بر حمله غیر انسانی دولت آل سعود به یمن آن را برنامه ریزی چند جوان خام و ناآشنا به سیاست خواند و گفت: اقدامات اخیر این دولت که در پشت پرده توسط امریکا و اسرائیل حمایت می شود ناشی از حماقت محض این رژیم است که هنوز از جریان جنگ غزه عبرت نگرفتند و باید بداند این عمل نتیجه ای جز شکست وتباهی برای این دولت نخواهد داشت.

رئیس حوزه علمیه گلپایگان با اشاره به احتمال اجرایی شدن حکم اعدام آیت الله شیخ نمر بیان کرد: اگر این اعدام اتفاق بیافتد زمینه سقوط آل سعود، با توجه بر اختلافات درونی شکل خواهد گرفت.

خطیب نماز جمعه گلپایگان با یاداوری سخنان امریکا در مورد غیر قابل اعتماد بودن این کشور اظهار کرد: ما قصد سیاه نمایی در مورد بحث هسته ای را نداریم ولی آنچه که در این مورد مسلم است کشور ما به جای امید به توافقات در صورت وقوع، باید به فکر تقویت راه حل مقام معظم رهبری در مورد ایجاد اقتصاد مقاومتی باشد.

حجت الاسلام و المسلمین عباسی با تاکید بر حفظ خطوط قرمز در مورد توافقات هسته ای گفت: مراکز نظامی ما خط قرمز ماست، هر کس از جمله امریکا و یا 5+1 بخواهند در مورد امور نظامی ما دخالتی داشته باشد جواب دندان شکنی به آنان خواهیم داد و زیر بار این خواری و ذلت هیچ گاه دولت ما نخواهد رفت.

وی با اشاره به انجام گرفتن بعضی تبلیغات بی موقع انتخاباتی بیان کرد: تبلیغات بی موقع خلاف قانون است و نباید برخی افراد مردم را سیاست زده کنند.

رئیس حوزه علمیه در پایان با بیان بهبود در نمایشگاه کتاب امسال از لحاظ بار مفهومی و تشکر از برخی مدیران شایسته در وزارت ارشاد گفت: متاسفانه بعضی مدیران دگراندیش در وزارت ارشاد هستند که سخن از مجوز دادن به گروه های رپ موسیقی در کشور اسلامی می زنند، این افراد باید بدانند این عمل از لحاظ دین ما محکوم است و در صورت صادر شدن این جواز باید بدانند ما این این وزارت ارشاد را وزارت ارشاد اسلامی نمی دانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد