dehshiri-7
۱۷:۰۱ - جمعه ۱۳۹۴/۰۲/۲۵

امام جمعه اردستان:

عظمت شیعه در حضور ۱۲ میلیونی زائران در کاظمین/ نمایندگی میراث فرهنگی اردستان به اداره ارتقا پیدا کند

حجت الاسلام دهشیری با اشاره به جنایت های داعش در عراق گفت: حضور ۱۲ میلیون نفری زائران در کاظمین نشان عظمت شیعه است.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از نگین کویر، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه‌های امروز نماز جمعه اردستان در مسجد جامع این شهر، با اشاره به بمباران 50 روزه یمن اظهار کرد: راه های دریایی و زمینی رابرای رساندن کمک به مردم بی دفاع یمن بسته اند و مردم این کشور را در تنگنا قرار داده اند.

امام جمعه اردستان با اشاره به جنایت های داعش در عراق نیز افزود: با توجه به این جنایت ها شاهد حضور 12 میلیون نفری زائران در کاظمین در روزهای گذشته بوده ایم که این نشان عظمت شیعه است.

وی با بیان اینکه 66 سال از روز جعلی اسرائیل معروف به روز نکبت می گذرد گفت: امید است سال دیگر نامی از این رژیم جعلی نباشد که بخواهیم نامش را ببریم.

حجت الاسلام دهشیری با اشاره به اینکه اصناف نیز باید انصاف را رعایت کنند تصریح کرد: مردم نیز با خرید از کسبه بومی از همشهریان حمایت کنند.

وی همچنین باتوجه به وجود 70 اثر تاریخی در شهرستان اردستان تاکید کرد: نیاز است باتوجه به این اثرات تاریخی، نمایندگی میراث فرهنگی این شهر به اداره ارتقا پیدا کند.

حجت الاسلام دهشیری همچنین با اشاره به اینکه دشمن خانواده های ما را نشانه گرفته است افزود: خانواده محل آرامش است که عده ای قصد دارند دیوارهای آن را خراب کنند و با استفاده از ماهواره و فضای مجازی جدایی در دل آن بیندازند.