81576719-6397345
۱۳:۲۲ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۲/۲۷

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس؛

جرزنی آمریکایی ها مانع توافق می شود

برداشت من این است که با این همه جرزنی و سیاسی کاری آمریکایی ها مذاکرات با وجود گام ها و تلاش موثر ایران منجر به توافق نشود.

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، نماینده مردم شهرستان های دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی گفت: هر توافق یا اتفاقی که منجر به محدودیت برای کشومان شود پذیرفته نیست.
عوض حیدرپور در گفت و گویی با اشاره به اینکه نفس مذاکره خوب است اظهار کرد: امروز موضوع مذاکره برداشتن همه تحریم هاست و اگر اتفاقی بیفتند که منجر به ایجاد محدودیت و عدم توافق شود مسئولیت آن بر عهده آمریکایی هاست.
به اعتقاد وی، اگر این اتفاق روی دهد و چوب لای چرخ مذاکرات بگذارند افکار عمومی جهان خواهند فهمید که این کار امریکایی ها بوده و ایران نیز با مذاکره بهتر از گذشته از طرف های غربی شناخت پیدا کرده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم اضافه کرد: برداشت من این است که با این همه جرزنی و سیاسی کاری آمریکایی ها مذاکرات با وجود گام ها و تلاش موثر ایران منجر به توافق نشود.
حیدرپور افزود: تیم مذاکره کننده کشورمان باید بدانند و علی القاعده هم می دانند که خطوط قرمز نظام چیست و در همین مسیر هم اقدام خواهند کرد.
نماینده مردم شهرستان های شهرضا و دهاقان تاکید کرد: انتشار فکت شیت آمریکایی رگه هایی از نشان دادن این موضوع است که آنها به نوعی مذاکرات را برهم می زنند چرا که خط قرمزهای ما را می دانند و می شناسند.