index69
۱۱:۲۰ - سه شنبه ۱۳۹۴/۰۲/۲۹

در حوزه هنری استان اصفهان

دومین نشست سی جی آرت و دومین نشست ادبی دفاع مقدس آغاز می شود

واحد ادبیات پایداری حوزه هنری استان اصفهان در ادامه برگزاری اولین دوره از نشست های تخصصی ادبی دفاع مقدس با عنوان خط انار در نظر دارد تا امسال دومین دوره از این نشست های ادبی را برگزار کند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه خبری هنرنا، واحد ادبیات پایداری حوزه هنری استان اصفهان در ادامه برگزاری اولین دوره از نشست های تخصصی ادبی دفاع مقدس با عنوان خط انار در نظر دارد تا امسال دومین دوره از این نشست های ادبی را برگزار کند.
اولین نشست از دوره دوم یا نوزدهمین نشست ادبی دفاع مقدس با حضور نویسندگان وفعالان ادبیات دفاع مقدس استان اصفهان و با سخنرانی دکتر محمدرضا نصراصفهانی در ساعت ۱۷ بعدازظهر روز چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری واقع در موزه خط ( خ آبشار- پارک ایثارگران- جنب خانه هنرمندان) برگزار می شود.
در این نشست علاوه بربیان نکاتی در خصوص داستان نویسی در دفاع مقدس، داستانهای نویسندگان حاضر خوانده و نقد و بررسی خواهد شد. گفتنی است، این جلسات در یکشنبه های آخرین هفته هر ماه برگزار خواهد شد. همچنین واحد تجسمی حوزه هنری استان اصفهان دومین نشست از سلسله نشست های تخصصی سی جی آرت (طراحی با کامپیوتر) را برای علاقه مندان به این رشته برگزار می کند.
این برنامه با حضور احسان روح الامینی ( کارشناسی ارشد هنرهای تجسمی ) و احسان سراهیان ساعت ۱۸ بعدازظهر روز پنج شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه در خانه هنرمندان اصفهان برگزار می شود.
گفتنی است، علاوه بر حضور دانشجویان و هنرمندان رشته های تجسمی ، حضور در این برنامه برای عموم نیز آزاد است.