DSCیییییF5560
۰۷:۰۱ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۲/۳۰

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی:

بسیاری از صنایع مبارکه نیمه فعال هستند

رکود و عدم حمایت از سوی دولت، باعث شده بسیاری از شرکت ها و صنایع شهرک صنعتی مبارکه، تعطیل و نیمه تعطیل شوند و کار زیادی صورت نگیرد.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا، علی ایرانپور در گفت و گو با این پایگاه خبری با اشاره به وضعیت رکود و نیمه تعطیلی صنایع تولیدی در مبارکه، اظهارکرد: شرکت ها و صنایع زیادی در مبارکه نیمه فعال و تعطیل هستند.

نماینده مردم مبارکه گفت: شهرک صنعتی سه راهی مبارکه با مسائل مالی و عدم حمایت دولت روبرو است.

به گفته وی، رکود و عدم حمایت از سوی دولت، باعث شده بسیاری از شرکت ها و صنایع این شهرک صنعتی، تعطیل و نیمه تعطیل شوند و کار زیادی ضورت نگیرد.

این نماینده مجلس نهم اضافه کرد:  شهرک صنعتی دوم مبارکه از مصوبات دولت نهم بوده که بعد از پیگیری های متعدد، دو هفته قبل شاهد کلنگ زنی آن بودیم.

ایرانپور با ابراز امیدواری نسبت به فعال شدن صنایع و بخش های متخلف صنعتی و کاربردی تصریح کرد: دسترسی به مرکز استان، زیرساخت های لازم ریلی، آب، جاده و … همه و همه ظرفیت های خوب و آماده این خطه برای آغاز به کار، فعالیت، به کارگیری نیرو و اشتغال زایی در این منطقه است.

نماینده مردم مبارکه افزود: ناحیه صنعتی مواد غذایی مبارکه نیز همچنان نیمه فعال است.

وی تاکید کرد: لازمه فعال شدن این مناطق و شهرک ها، حمایت بیشتر دولت است؛ زیرا طبیعی است در صورت عدم حمایت دولت، اشتغالی هم ایجاد نشده و معضلاتی مانند مهاجرت دامن گیر مرکز استان می شود.