emamjomeh
۱۵:۳۱ - جمعه ۱۳۹۴/۰۳/۱

امام جمعه سمیرم:

پاسدارن حافظان دین و انقلابند/توافقی در جهت بازدید از مراکز نظامی و بازجویی از دانشمندان کشور صورت نخواهد گرفت

حجت الاسلام رجایی پور گفت: پاسداران عزیز، امروز با اقتدا به سالار شهیدان حضرت حسین بین علی (ع) در حفاظت از دین و انقلاب تا پای جان ایستاده اند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سمنا، حجت الاسلام حسین رجایی پور در خطبه های این هفته نماز جمعه سمیرم با دعوت به رعایت تقوا و پرهیزگاری اظهار کرد: در کنار پذیرش و خواندن قرآن همراه داشتن تقوا در راستای عمل به دستورات آن لازم است.

وی با تبریک میلاد امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل (ع) و امام سجاد (ع) گفت: تلاش کنیم در تمام زندگیمان با استفاده از برکات ماه شعبان در دانشگاه بزرگ سالار شهیدان درس بیاموزیم.

حجت الاسلام رجایی پور با تبریک سوم خرداد این روز را نقطه عطف جنگ تحمیلی دانست و گفت: رشادت رزمندگان در این روز باعث شد جنگ تحمیلی دگرگون شده و ایرانیان بتوانند از حقوق خود دفاع کنند.

وی با تبریک روز پاسدار اظهار کرد: پاسداران امروز تا پای جان به حفاظت و حراست از دین، نظام اسلامی و انقلاب اسلامی که دستاورد این ملت می باشد پرداخته و به سالار شهیدان اقتدا کرده اند.

امام جمعه سمیرم با اشاره به سخنرانی رهبر معظم انقلاب در مراسم میثاق پاسداری گفت: طرف مذاکرات باید بداند هیچ توافقی در جهت بازدید از مراکز نظامی و بازجویی از دانشمندان کشور صورت نخواهد گرفت و هر متنی در این رابطه باطل است.

وی افزود: چنین پذیرشی در طول تاریخ تنها توسط رژیم صدام در عراق انجام شد که باعث شد با افشای این اسرار کشور عراق در کمتر از ۲۴ ساعت به اشغال نیرو های نظامی آمریکا درآید.

حجت الاسلام رجایی پور با اشاره به جنگ یمن گفت: مجامع بین المللی و حکام عربی در برابر قتل عام زنان و کودکان در کشورهای سوریه، عراق و یمن سکوت کرده اند و ظلم به جایی رسیده که کسی مظلومیت این مردم بی گناه را نمی بیند.