صفحه اصلی » استان اصفهان » مردم شرق اصفهان ولایتمدارترین مردم استان ‌هستند

معاون استاندار اصفهان:

مردم شرق اصفهان ولایتمدارترین مردم استان ‌هستند

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار اصفهان گفت: مردم شرق اصفهان ولایتمدارترین مردم استان بوده و همگی آنها پیشکسوت جهاد و شهادتند و بحمدالله در حوادث اخیر هیچ‌گونه کشته‌ای نداشته‌ایم.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۹ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

محمد مهدی اسماعیلی دقایقی قبل  با تاکید بر اینکه مردم شرق اصفهان همیشه پیشگامان انقلاب اسلامی ایران بوده و در همه صحنه‌ها پیشتاز بوده‌اند، اظهار کرد: درگیری‌های دو سه روز اخیر با وجود شرافت و بیداری مردم منطقه برطرف شده و امروز هیچ گزارشی مبنی بر درگیری گزارش نشده است.

وی با اشاره به اینکه بنای مسئولان امنیتی استان این بوده که برخوردی با مردم شریف منطقه صورت نگیرد، افزود: بحمد‌الله با هوشیاری و بیداری مردم منطقه و حضور بسیجیان و مردم شرق اصفهان و اطلاع‌رسانی خوب و مناسب فضا در مرحله آرامش قرار داشته و موردی از اختلاف و درگیری در روز جاری گزارش نشده است.

معاون سیاسی‌ امنیتی استاندار اصفهان افزود: در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته اتفاقاتی روی داد که به هیچ وجه مورد رضایت ما نبود، ولی افتخار نیروهای امنیتی و نظامی این بود که به لطف الهی در این اتفاقات هیچ کشته‌ای نداشته‌ایم، در صورتی که در حوادثی خیلی کوچک‌تر از این بر اثر بی‌احتیاطی‌هایی، مخاطرات زیادی به وجود آمده است.

اسماعیلی در ارزیابی علل موفقیت مسئولان امنیتی استان در کنترل درگیری‌های ایجاد شده بر سر مسئله آب اصفهان افزود: خادمان مردم در حوزه امنیت، خود را از مردم می‌دانند و برخورد با مردم ولایی شرق اصفهان به هیچ عنوان در دستور کار حوزه امنیتی نبود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان همچنین از تصویب تفاهمنامه 9 ماده‌ای با کشاورزان خبر داد.

وی افزود: متأسفانه در حوادث اخیر قریب به 35 نفر دچار مصدومیت شدند که تعدادی از این افراد امروز از مراکز درمانی مرخص شده و به دنبال کاهش التیام دردهای سایر مصدومان این حوادث هستیم.

اسماعیلی همچنین ضمن پیگیری مسئله خبرنگاران اعزامی به منطقه شرق اصفهان که در سانحه رانندگی مصدوم شدند اظهار امیدواری کرد این خبرنگاران هر چه زودتر با سلامت کامل به جمع خانواده و رسانه‌های گروهی بازگردند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

14 − 2 =