صفحه اصلی » سیاسی » رفتار 5 1 در آلماتی معقول‌تر بود، اما هنوز با نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم

رفتار 5 1 در آلماتی معقول‌تر بود، اما هنوز با نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم

دبیر واحد بین الملل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: هرچند 1 5 در این مذاکرات نشان داد رفتارش معقولانه‌تر شده است، اما رفتار غرب تا جایی که ایران خواستار آن است، فاصله زیادی دارد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

صاحب نیوز به نقل از تسنیم: اکبر سهرابی مسئول واحد بین الملل اتحادیه جامعه‌اسلامی دانشجویان با اشاره به مذاکرات اخیر ایران با 1+5 اظهارداشت: پیروزی اولیه در این مذاکرات را مدیون لطف خداوند و پایداری رهبر انقلاب و ملت ایران هستیم.

وی افزود: نرمش اندک مواضع کشورهای غربی در برابر ملت ایران نتیجه سلحشوری مردم در راهپیمایی22 بهمن و حضور آنها در صحنه است که تمام معادلات دشمنان را به هم ریخت و نشان داد علی‌رغم تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی مردم ایران از انقلاب خود جدا نشده‌اند.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: مسئولان ما نیز باید بدانند که نباید حق ملت ایران را ارزان با امتیازات غرب عوض کنند و مطمئن باشند شیوه مقاومت و ایستادگی در برابر غرب هرگز بدون نتیجه نخواهد بود.

وی بیان داشت: هرچند 1+5 در این مذاکرات نشان داد رفتارش در برابر ایران معقولانه‌تر شده است، اما رفتار غرب تا جایی که ایران خواستار آن است، فاصله زیادی دارد.

سهرابی ادامه داد: به طور قطع اگر مسئولان ما همانند امروز گوش به فرمان رهبری باشند پیروزی‌های بزرگتری در این مسیر نصیب انقلاب اسلامی ایران می‌شود.

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به شرایط منطقه و جهان خاطرنشان کرد: با توجه به جایگاه ایران در بین منطقه و جهان با ایستادگی و مقاومت ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران پیروزی‌های بیشتری نصیب کشورمان که هم اکنون تنها امید کشورهای منطقه است، خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

11 − 3 =