صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » بوکس اصفهان پیشرفت چشمگیری داشته است

بوکس اصفهان پیشرفت چشمگیری داشته است

در حال حاضر پیشرفت چشمگیری را نسبت به دوره‌های گذشته در بوکس استان اصفهان شاهد هستیم.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 صاحب نیوز به نقل از فارس: مهدی شفیعی اظهار کرد: رقابت‌های بوکس قهرمانی باشگاه‌های استان به مدت پنج شب با حضور 18 تیم و 114 ورزشکار در سالن 17 شهریور استان اصفهان برگزار شد.

وی ادامه داد: سیروس اسفندیاری، اکبر آرپناهی، سعید پناهی، ولی‌الله قاسمی، رحیم ملک محمدی،علیرضا کریمیان، یوسف فضل‌الهی، پیمان امیری، محمدعلی شهیدی و احسان اسد‌زاده در اوزان مختلف عناوین نخست این دوره‌ از رقابت‌ها را کسب کرده‌اند.

دبیر هیئت بوکس استان اصفهان تصریح کرد: در مجموع نیز تیم‌های شهدای شهرستان رتبه نخست، تختی اصفهان دوم و آکادمی پرورش اندام خاقانی مقام سوم این مسابقات را به دست آورده‌اند.

وی با بیان اینکه همچنین کمیته هیئت ژوری این رقابت‌ها بر عهده غدیر کاظم‌زاده، مجید رمضان‌پور، علیرضا قاسمی و داوری این مسابقات نیز بر عهده شریفی‌پور، تمیم، رستمی نیکو، شهرستانی، سلیمی، صفایی، مسعود شفیعی، راستی، اعرابی و سیاحی بوده است، افزود: در پایان این رقابت‌ها به بوکسور‌های برتر استان و پیشکسوتان و مربیان منتخب استان لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.

شفیعی با اشاره به اینکه در حال حاضر شاهد رشد و پیشرفت روز‌افزون این رشته در سطح استان اصفهان هستیم به صورتی که تعداد شرکت‌کننده‌های این دوره نسبت به دوره گذشته بسیار بالاتر رفته بود، تأکید کرد: در اینجا لازم می‌دانم از زحمات رمضان‌پور به عنوان رئیس هیئت ، تیم آکادمی پرورش اندا‌م خاقانی و نیکویی، هیئت رئیسه بوکس محمد رجبی، اکبر میرزا‌خانیان، و نادر جعفر یوسفی که در این پنج شب هیئت بوکس را در برگزاری هر چه بهتر این رقابت‌ها یاری کردند تشکر کنم.

وی اضافه کرد: لازم به ذکر است جوایز نفرات نخست این دوره از رقابت‌ها از سوی آکادمی پرورش اندام خاقانی و باشگاه فولاد ماهان به قهرمانان بوکس استان اصفهان اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × 3 =