صفحه اصلی » سیاسی » مدیریت امام راحل و رهبری کارایی حکومت دینی را به جهان ثابت کرد

مدیریت امام راحل و رهبری کارایی حکومت دینی را به جهان ثابت کرد

استاد دانشکده مدیریت دانشگاه تهران گفت: مدیریت الهی و تدبیرهای داهیانه امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی کارایی الگوی حکومت دینی را در اداره جامعه به جهانیان ثابت کرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 به گزارش صاحب نیوز به نقل از ایرنا، دکتر ˈسید عیسی پور موسویˈ یکشنبه شب در جمع اصولگرایان اراک در مجمع اندیشه و وحدت اسلامی افزود: موفقیت مدل حکومت دینی موجب بروز بیداری اسلامی در کشورهای مختلف شده که این مهم از مدیریت موفقیت آمیز امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی سرچشمه می گیرد.

وی ادامه داد: حرکت در مسیر ولایت فقیه و اطاعت پذیری کامل از رهبر معظم انقلاب اسلامی نظام را مقابل تهدیدهای دشمنان بیمه می کند.

وی بیان کرد: امروز اردوگاه انقلاب اسلامی به رهبری ولایت فقیه پرچم دار مبارزه با ظلم و طاغوت در جهان است که این مهم موجب تزلزل پایه های نظام سلطه در جهان شده است.

دکتر پور موسوی تاکید کرد: هر کس نافرمانی از ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب اسلامی را سرلوحه رفتار و حرکت اجتماعی و سیاسی خود قرار دهد در همین دنیا رسوا خواهد شد که ˈبنی صدرˈ و ˈرجویˈ از نمونه های بازر آن است.

وی یادآور شد: دشمنان برای حضور کم رنگ مردم در انتخابات سال آینده ایران برنامه ریزی کرده اند بنابراین باید همه دلسوزان و دوستداران انقلاب اسلامی برای ناکام کردن نقشه ها و توطئه های دشمنان بیش از پیش تلاش کنند.

استاد دانشکده مدیریت دانشگاه تهران اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل خون مقدس شهیدان والامقام ، مجاهدت های رهبری و پشتیبانی همه جانبه مردم است بنابراین باید برای دفاع جانانه از قرآن، اسلام، ولایت فقیه و کیان اسلامی آماده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × پنج =