صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » غیبت فولاد مبارکه روی تعیین قهرمان هندبال تاثیر نداشت

غیبت فولاد مبارکه روی تعیین قهرمان هندبال تاثیر نداشت

رای هر چه باشد از ارزش قهرمانی بچه‌های مشهد کم نمی‌کند و اعتقاد مردم نیز بر این باور استوار است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


صاحب نیوز به نقل از ایلنا: سرمربی تیم هندبال ثامن الحجج مشهد گفت: شرکت نکردن این تیم در مسابقه با نیروی زمینی فقط می‌تواند در جایگاه تیم‌های چهارم تا ششم جدول ـ مس کرمان، شهرداری تبریز و نیروی زمینی ـ تاثیرگذار باشد و در رده‌های بالای جدول و تعیین قهرمانی هیچ تاثیری ندارد.

علیرضا حبیبی در گفت و گو با ایلنا، عنوان داشت: تصمیم درخصوص رده بندی تیم‌های شرکت کننده در لیگ برتر هندبال با توجه به اتفاقاتی که در هفته آخر مسابقات افتاد باید در کمیته انضباطی گرفته شود و پس از اعلام رای وضعیت تیم‌ها مشخص می‌شود.

وی تاکید کرد: رای کمیته انضباطی فردا هرچه باشد قهرمان واقعی، اخلاقی و ارزشی تیم ثامن الحجج مشهد است و این مطلب از نظر جامعه ورزش کشور و هندبال پوشیده نیست. رای هر چه باشد از ارزش قهرمانی بچه‌های مشهد کم نمی‌کند و اعتقاد مردم نیز بر این باور استوار است.

سرمربی تیم هندبال ثامن الحجج مشهد درخصوص امکان کنار گذاشتن تیم هندبال فولاد مبارکه از لیگ برتر عنوان داشت: در این جلسه در مورد مواردی که طرح می‌شود تصمیم‌گیری خواهد شد و غیبت فولاد مبارکه با کنار کشیدن تیم ارومیه متفاوت است و ممکن است با در نظر گرفتن جریمه نقدی یا کسر امتیاز در کنار نتیجه 10 بر صفر بازی آخر، مطلب به پایان برسد.

حبیبی ادامه داد: تیم فولاد مبارکه طی نامه‌ای، یک هفته قبل از برگزاری مسابقه برابر نیروی زمینی در اعتراض به جو حاکم بر هندبال از بازی آخر خود انصراف داده و به صراحت اعلام کرده در مسابقه شرکت نمی‌کند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

16 − پنج =