صفحه اصلی » استان اصفهان » دو سوم طول سال هوای اصفهان آلوده است

دو سوم طول سال هوای اصفهان آلوده است

رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین بهداشت و سلامت گفت: این مجمع به دنبال بررسی مشکلات حوزه سلامت استان و حل آن با استفاده از کمترین هزینه ها است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

به گزارش صاحب نیوز به نقل از ایمنا: کمال حیدری تصریح کرد: بدن افراد به یک سری از ریز مقوی ها نیاز دارد تا بتواند در مقابل یک سری از آسیب ها و بیماری ها مقاومت کند.
وی افزود: در استان اصفهان ۳۰ درصد از زنان باردار کمبود روی دارند ، ۱۶ درصد با کمبود ویتامین A روبرو هستند و ۵۶ درصد از مردم نیز کمبود ویتامین D دارند و این آمار از گرفتن نمومه آزمایش از ده هزار اصفهانی بدست آمده است.
رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت و بهداشت اظهار کرد: در کلان شهر اصفهان دو سوم طول سال هوا آلوده است و با توجه به اینکه هر فرد در روز ۷۰۰۰ لیتر هوا استنشاق می کند باید بدنی مقاوم در برابر این آلودگی ها داشته باشد.
کمال حیدری با اشاره به چگونگی تشکیل مجمع خیرین سلامت ادامه داد: این مجمع به دنبال بررسی مشکلات حوزه سلامت استان و حل آن با استفاده از کمترین هزینه ها است.
وی با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت از هفت کارگروه تشکیل شده خاطرنشان کرد: این کارگروه ها از ابتدای تشکیل مجمع به دنبال شناخت و رفع مشکلات حوزه سلامت بوده اند.
رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت و بهداشت عنوان کرد: باید مردم را به آن چیزی که حقشان است بدانند آگاه کنیم چرا که موفقیت هر کشور در گرو آگاه بودن مردم آن کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سیزده − 10 =